Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?

Które felgi wybraćdo B6 ?

  1. 1. Które felgi wybraćdo B6 ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to te drugie, bez dwóch zdań.

Opublikowano

stecik, zrob ankiete i lepiej nazwij temat bo nie wiadomo o co biega.

Opublikowano

wiadomo o co biega - zdecydowanie druga opcja alusków :lol:

Opublikowano

2 opcja

Opublikowano

Zrobiłem ankietę i zagłosowałem na drugie :D

Opublikowano

tak mysle...te 1 tez nie sa glupie...popytalbym jeszcze dokladnie o opony, bo ten zakup tez nie jest tani

Opublikowano

Ja jestem za opcja nr.1 bo raz, ze to ori, a dwa ze z oponami.

Te drugie to jakas ala podrupka troche podobna do ori. :razz:

Opublikowano

witam, felgi z 2giej foty to prawdopodobnie felgi firmy MAM, podobno dosc niezle,lekkie i dokladnie zrobion,ale moge sie mylic,MAM robi oprocztego wzory ori audi, te felgi co na focie wystepuje jeszcze w kolorze czarnym z polerowanymi tymi plaskimi powierzchniami na ramionach :mrgreen: ladnie to wyglada jezdzi u nas w plocku a8 na tych tylko czarnych felach luxior wyglada :twisted: taka alternatywa dla polerowanego parapetu :wink: pozdrawiam

Opublikowano

a ja tam jesli tylko z tych dwoch to steciu te 1 zawsze to orginał i fajnie nawet wygladaja MAM tez sa fajne ale jakoś :???:

Twoja A4 twoja kasa wybor nalezy do ciebie :mrgreen:

ale pamietaj ze to A4 WARSAW TEAM je bedzie ogladał na spotach takze musza byc łądne :mrgreen:

Opublikowano

Opcja nr dwa albo alternatywnie AVUSY ... :twisted:

Opublikowano

2 ładnie się prezentuje :cool:

Opublikowano

1 jest z fajnymi oponami, ale nie wiadomo jakie jest ET, 2 też jest ciekawa, Twój wybór :cool:

Opublikowano

rob, pierwsze sa ori od B6 wiec o ET nie ma co sie martwic. Co do drugiej opcji to chyba na fotkach sa zalozone 18, a domyslam sie, ze kolega chce 17 wiec ciekawe jak bedzie na 17 wygladac.

Wybor koncowy i tak nalezy do wlasciciela.

Opublikowano

JA bym wybrał nr 1

Opublikowano

ja bym wybrał opcję nr 1 :cool:

drugie takie troszkę dziwne :mrgreen:

jak chcesz coś w stylu nr 2 to szukałbym takich jak ma ono na B6 tez fajnie wyglądają :!:

cholera te, które mam na myśłi są niestety droższe :sad:

http://moto.allegro.pl/item142154027_17_do_audi_a6_nowy_model.html

lub

http://moto.allegro.pl/item142254949_audi_oryginal_17c_5x100_a3_tt_golf4.html

ale sa i tańsze :!:

http://moto.allegro.pl/item142604142__komplet_felg_audi_a3_golf_5_17_.html

Opublikowano

rob, ma racje te felgi to jest to. :wink:

Opublikowano

rob, to kupuj szybko....a swoje 16'' sprzedasz mi na zimowki :> :twisted:

Opublikowano
rob, to kupuj szybko....a swoje 16'' sprzedasz mi na zimowki :> :twisted:

a ja na czym będę śmigał w zimie :?: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.