Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie znajduje sie rurka odprowadzająca wode z klimatyzacji?


malika74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie chciałbym się dowiedzieć gdzie jest rurka odprowadzająca wodę od klimatyzacji bo chcę odgrzybić układ preparatem Firmy Wurth ale nie wiem gdzie szukać tej rurki,w instrukcji napisane jest "Wsunąć sondę do przewodu odprowadzającego wilgoć z parownika" Moze ktoś z kolegów/koleżanek ma jakieś zdjęcie lub rysunek albo może ktoś umie dokładnie wskazać miejsce? Zgóry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam!:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest kolo nog pasazera:wink: odsun sobie ta wykladzine a zobaczysz ta rurke dokladnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<a  href=a5bab9f44bb8b290m.jpg' alt='a5bab9f44bb8 czy to jest ta rurka pod schowkiem pasażera?

2012_11_09_12_04_33.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

2012_11_09_12_04_33.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

nie mogę wkleić wiekszego zdjęcia ale jezeli ktoś z Was wie o co chodzi to pewnie rozpozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to inaczej wyglada zrobie foto to ci przesle, ta rurka znajduje sie jakby za climatronicem tam musisz luknac w ta szpare nad nogami pasazera zobaczysz nagrzewnice i ta rurke o ktora ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rurką odprowadzająca wodę od klimatyzacji to ten preparat "wypłynie" pod auto, ty musisz wprowadzić sonde do parownika (ten gumowy korek na foto) raczej schowek musisz zdemontować :wink:

97abe5ba68979b81med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rurką odprowadzająca wodę od klimatyzacji to ten preparat "wypłynie" pod auto, ty musisz wprowadzić sonde do parownika (ten gumowy korek na foto) raczej schowek musisz zdemontować :wink:

http://images35.fotosik.pl/1707/97abe5ba68979b81med.jpg

Dziękuje Ci Kamil za fotkę,to wszystko wyjaśnia! Tam trzeba tylko jakoś tą rurkę rozłączyć tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...