Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika


boom_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim

Jako, ze jestem na ostrej k.... stwierdzilem, ze musze z wami sie podzielic swoimi spostrzezeniami dotyczacymi "przypadkowych mechnikow". O co chodzi. Poniewaz bylem miesiac w podrozy sluzbowej moja kochana A4ka musiala swoje odstac w garazu. Po powrocie niestetety okazalo sie , ze wycieraczki troche przestaly dzialac jak nalezy ( wczesniej mialem z nimi problemy ), stwierdzilem ze to najwyzszy czas sie za ten temat zabrac. Telefon do ASO ( a co mojej niuni troche luksusu sie czasami tez nalezy ). NIestety po kilku telefonach okazalo sie, ze dopiero wolne terminy po swietach. Ok obnizylem loty i zaczalem dzwonic do tych "zaufanych" mechanikow, niestety "po swietach". Pomyslalem, ze jezeli chodzi o przesmarowanie mechanizmow i wymiane pior przy okazji, wiec moze skorzystam tam gdzie po prostu mnie przyjma. Znalazlem zaklad, calkiem blisko mnie na Walbrzyskiej ( Warszawa ). "Przyjedz Pan we srode" uslyszalem przez telefon, tak tez uczynilem :) Bylem na 7, dowiedzialem sie, ze na 11 samochod bedzie gotowy. Ku mojemu zdziwieniu jak przyjechalem o 16 to jakis mlokos jeszcze "probowal" wmontowac wycieraczki. Troche mnie to zdziwilo, ale co zrobic cos za cos mysle, bede na 17. Niestety o 17:30 jak przyjechalem ponownie dowiedzialem sie, ze niestety przy wymianie wycieraczek pekla szyba !!!!!!!!!! przednia. K.... jeszcze tego brakowalo, dopilnmowalem zeby wymienili mi na taka sama, badz lepsza Pilingtona, na ostrej k... poczekalem, az mi ja przywioza, sprawdzilem szyba ok, umowilem sie na 8 rano po odbior. 10 razy zaznaczylem, ze musi byc idealnie spasowana bo jestem pedantem itp itd. Rano przezylem szoook,, przy prawym slupku, klej wylewal sie, nie mowiac o spasowaniu i o tym ze slupek byl brudny i porysowany. Myslalem, ze mnie rozniesie, niby szyba zamontowana ok, ale k... do przyjecia jakbym jezdzil polonezem a nie moja A4. Najlepsze bylo to . ze jeszcze mnie probowali naliczyc za robocizne wymiany wycieraczek, ale chyba po 10 minutach odpuscili, jak nie podejmowalem nawet rozmowy.

Teraz pytanie, czy ktos z was w Wawie wymienial badz, zna speca co by mi mogl lepiej ta szybe spasowac, ale powtarzam SPRAWDZONGO. O co k.. chodzi z tymi mechanikami, gdzie sie nie po jedzie to cos sp***dola. ASO tez nie sa idealne, w poprzednim aucie zupelnie komputer mi padl po wizycie u Boltowicza. Jakas zenada. Preferujecie jednak ASO, czy swoich magikow?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sie uczylo na maluchach i polonezach i chce sie zabierac za audi nie majac pojecia o robocie.Nie wiem tylko jak mogła szyba peknac przy wymianie wycieraczek!!pewnie mu ramie spadlo bez wycieraczki i szyba pekla.żałosne. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Cię urządzili :shock: Ja bym im chyba powybijał szyby we wszystkich samochodach jakie tam stały :lol:

Ja preferuje sprawdzonych speców.Bo w ASO też czasami są takie matoły , że szkoda gadać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam kolege do NEWBIE, a z tą szyba to totalna klapa, pewnie chłopak miał praktyki u mechanika i sie nie przyłożył, ja to jade do mechanika jak musze, mam niby zaufanego ale i tak biore dzień wolnego i stoje przy aucie, mam to gdzieś czy on to lubi czy nie, mam dosyć jazd za plastykami bo ktoś zapomniał coś tam założyć z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaufanych mechanikow w ASO i tam robie wiekszosc rzeczy... ja bym im napisal zapowiedz pozwu i maja w tym momencie 14 ustawowych dni na odpowiedz... i w ten sposob musieli by mi oddac cala kase plus szybe i nic bym im nie zaplacil przeciez to sie nie powinno nazywac warsztat skoro zamiast naprawiac psuja!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem tez o jakims pozwie, tylko kompletnie nie wiem jak takie sprawy sie zalatwia. Skonczy sie na tym, ze bede chcial odzyskac pieniadze, ktore wloze w naprawe tej szyby. Macie jakies doswiadczenie w podobnych kwestiach? Nie popuszcze dla zasady.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wykonać telefon do Powiatowego Rzecznika Konsumentów 022 8277637

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...