Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lewy boczek w bagazniku z drzwiczkami


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam pytanko posiada ktos w sedanie taki boczek? http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/59/91/57/2759915767 chodzi o ten co ma ta klape taka :) jak to wygalda w paktyce ? przydaje sie? drzwiczka dobrze trzymaja? moze ma ktos fote jak to wygalda po otwarciu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki u siebie. Znajduje się tam czytnik płyt cd do nvi w fis-ie oraz wnęka pod nim. Te drzwiczki dobrze trzymają. Woziłem tam gaśnicę i było ok. Jak chcesz to jutro wrzucę jakieś foto... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no fajnie by bylo jak bys podrzucil jakas fote :) jak to wygalda w srodku i wogole :) wlasnie kolo ma na opych ten boczek :) to wtedy czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod tymi drzwiczkami czytnik do navi. Jak nie masz tego czytnika to będziesz miał dziurę pod tymi drzwiczkami i dostęp do śrub zderzaka. Chyba że dokupisz też sam stelaż do tej navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam fotkę jak wygląda to w środku: zdjcie3515.jpg

:wink:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

U góry powinienem mieć czytnik navi, ale... :kwasny: kolega darkle ma rację, bez tego stelażu będziesz miał dziurę po otwarciu tej klapy... chyba że dokupisz ten stelaż, bo patrząc na fotkę którą dałeś w pierwszym poście chyba go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w tym miejscu mam napęd cd navi, jest tam jeszcze trochę miejsca na gaśnice i parę drobnych rzeczy. Bardzo przydatny schowek. Zaczepy muszą być dobre i wtedy pokrywa się dobrze zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To większość sedanów tu nie ma schowka?

Pytam bo nie widziałem bagażnika sedana, myślałem że takie schowki są w avancie i sedanie takie same (mam avanta i dwa schowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie maja wszystkie...fajna sprawa taki schowek zamykany mozna tam pochowac sobie rozne graty a tak to wszystko szweda sie po calym bagazniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...