Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głuche stukanie z puszki filtra powietrza - co to może być?


bania_85

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo słabo słychać to dudnienie u Ciebie. Byś musiał zdjąć przewód doprowadzający powietrze do filtra i wtedy nagrać dźwięk. U mnie było to słychać bardziej. Więcej info na ten temat jest w wątku:

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-avf-dziwne-odbijanie-filtrze-powietrza-226479/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytalem że wymieniles wałek, szklanki, uszczelki PD i dalej masz dudnienie tylko cichsze.

W jakim stanie miałeś wałek?

Jak masz to wrzuc zdjęcia.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytalem że wymieniles wałek, szklanki, uszczelki PD i dalej masz dudnienie tylko cichsze.

W jakim stanie miałeś wałek?

Jak masz to wrzuc zdjęcia.

wysłane z Commodore 64

Zdjęć wałka niestety nie mam, ale mam stary wałek, więc w weekend będę mógł zrobić zdjęcia, to od razu powiecie mi czy konieczna była wymiana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać tego jednego broka - pewnie któryś wcześniejszy mechanior wywalił jak zobaczył pod pokrywą taki kołeczek. Od strony pompy wakum nie mam broka i nigdzie nie widać, pozostałe 3 są na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ASO to jak nazywa się ta cała część, z góry dzięki.

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 20:37 ----------

Powiedzcie mi teraz mam używkę tych dźwigienek z włożonymi brokami, teraz powiedzcie mi jak mam te broki wyjąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...