Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

I brak podgrzewania, brak napięcia na przewodach. Sprawdzone przy temp.<5oC jak i przy włączonym podgrzewaniu tylnej szyby. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz na wyposażeniu podgrzewanie lusterek na 100%? Bo sam fakt że kabelki masz poprowadzone w lusterku do podgrzewania nie oznacza że masz podgrzewane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Nie mam wlepki z kodami. Generalnie auto dość dobrze wyposażone, więc domyślam się, że powinny być. Miałem dekodowany vin na jakimś forum, ale bzdury wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Nie mam wlepki z kodami. Generalnie auto dość dobrze wyposażone, więc domyślam się, że powinny być. Miałem dekodowany vin na jakimś forum, ale bzdury wyszły.

hmm, w instrukcji jest napisane że lusterka grzeją się po włączeniu zapłonu - trochę bez sensu. Ale jeżeli po zdjęciu lusterka nie widać przyklejonych mat, to podgrzewania nie miałeś.

Masz tu dobry temat co zrobić aby dorobić podgrzewany lustra małym kosztem:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podgrzewane-lusterka-wersja-instalacji-88385/

Mam ten sam problem z lusterkami tylko że a4 b8 niby wszystko ok a nie grzeją, a jest napewno ogrzewanie lusterek, tylko bezpiecznika u siebie nie sprawdzałem bo nie wiem który ale tylna szyba grzeje

Sprawdź w instrukcji obsługi który to bezpiecznik i go w razie czego wymień. Jeżeli nie pomorze to masz spalone maty grzewcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maty są. Z tego co wiem lusterka w przedlifcie grzeją po włączeniu podgrzewania tylnej szyby, poliftowe gdy temp. spadnie poniżej 5 stopni. Dziwne by było jakby grzały bez włączania zapłonu, bo po co? Co do tematu, to fakt, dobry tyle że nie do mojego auta...

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Chyba trzeba będzie jednak ściagać boczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maty są. Z tego co wiem lusterka w przedlifcie grzeją po włączeniu podgrzewania tylnej szyby, poliftowe gdy temp. spadnie poniżej 5 stopni. Dziwne by było jakby grzały bez włączania zapłonu, bo po co? Co do tematu, to fakt, dobry tyle że nie do mojego auta...

hmm, w instrukcji jest napisane że lusterka grzeją się po włączeniu zapłonu - trochę bez sensu.

Jak napisałem "bez sensu" to na myśli miałem że grzeją w każdą temperaturę, za każdym razem po włączeniu zapłonu. Tak było napisane w instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z lusterkami tylko że a4 b8 niby wszystko ok a nie grzeją, a jest napewno ogrzewanie lusterek, tylko bezpiecznika u siebie nie sprawdzałem bo nie wiem który ale tylna szyba grzeje

Sprawdź w instrukcji obsługi który to bezpiecznik i go w razie czego wymień. Jeżeli nie pomorze to masz spalone maty grzewcze.

Niemożliwe żeby obie maty nagle naraz się wypaliły w 3 letnim aucie, to się stało po tym jak się bawiłem vagcanem :)))) a teraz nie wiem jak to cofnąć :))) eh może kidyś do tego dojdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na mojej tablicy bezpiecznikowej nie ma włożonego bezpiecznika nr.9 a w książce WKŁ "Sam naprawiam samochód" H.R.; Etzold pisze że lusterka są spięte razem z ogrzewanie szyby tylnej ? A w moim przypadku czasami działają maty a czasami nie w czym może być problem ??? :kwasny: ogrzewanie tylnej szyby działa prawidłowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...