Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8T] Pedał hamulca wchodzi za gleboko


MaTT889

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdy kupilem audi, hamulce dzialaly ale nie byly mocne. Myslalem, ze to wina tarcz i klockow, wiec kupilem do komplet tarcz i klockow do przodu. Wszystko odpowietrzylem ale pedal hamulca wchodzi za gleboko. Hamulec nawet niezle dziala ale mnie to troche martwi i ciekawi co moze byc tego przyczyna. Moze ktos z Was mial taki problem? Z tego co wiem poprzedni wlasciciel robil tylne hamulce. Z gory dzieki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez grzebales w tylnych zaciskach. ?

Nic nie robiłem. Tylko klocki zmieniałem i wszystko wyglądało na okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz układ zapowietrzony ??? Dostaje Ci sie powietrze do obiegu sprawdz to odpowietrz zobacz czy pomoże. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedał ma brać od góry ,a nie gdzieś w połowie skoku....tył zapowietrzony to "zabawa" niestety jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób ze 300km niech się to wszystko dotrze, jak zmieniałeś klocki i tarcze to normalne, musza się klocki dotrzeć do tarcz, i będzie dobrze, po każdej wymianie pedał jest mięki, po dotarciu wróci wszystko do normy. Sprawdź czy tylne klocki nie zapiekły się w jarzmie, jak ściągniesz zacisk maja chodzić luźno, jeśli nie to wyczyść jarzma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest wporządku to pedał niema prawa być miękki.

Może słabo hamować , mała skuteczność spowodu nieułożonych klocków i tarcz ale pedał ma stawiać opór i powinien brać wysoko a nie "wpadać w podłogę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest wporządku to pedał niema prawa być miękki.

Może słabo hamować , mała skuteczność spowodu nieułożonych klocków i tarcz ale pedał ma stawiać opór i powinien brać wysoko a nie "wpadać w podłogę".

mylisz się kolego zawsze po wymianie pedał będzie mięki, i będzie schodził trochę niżej niż zazwyczaj, ale w podłogę nie może wpadać i nie wpada, dopiero jak sie wszystko dotrze to wraca do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...