Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże spalanie 1.9 90km


artooro30

Rekomendowane odpowiedzi

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra. Możliwe że termostat, a może przepływomierz ?

Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w trasie mu 3.8 pali jak jedzie 3/4 trasy z górki i z wiatrem. Aż śmiać mi się chce jak czytam takie nowinki. Do wartości podawanych przez producentów też nieraz ciężko dojść z spalaniem a jeszcze je polepszyć to już chyba jakiś ewenement :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra. Możliwe że termostat, a może przepływomierz ?

Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę)

kolega ma golfa sdi depta i na kompie 4.6 do 5.2l telko trzeba umiec powiedz lubej zeby 2 wrzucala wczesniej a nie po 100m i nie wysmiewac sie jak macie najechane po 500 i hujowe paliwo to i pali ja teraz swojego sprawdzalem w tej pogodzie na 10 litrach 180 190km robie 50 na 50 nie oszczednie bez luzu to co moze zle?jazda w 4osoby do pracy

NIE KLUCIC SIE I WYSMIEWAC nie po to jest forum jak ktos ma problem to mu pomoc trzeba a nie nabijac

Nara madrale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks 5 litrów przy ostrym starcie w trasie przy 80-90 schodzi do 3,8litra. Możliwe że termostat, a może przepływomierz ?

Nie wiem jak to robisz :polew:Ibiza 1.9sdi w mieście jak jest ciepło 6l (żona ma lekką nogę)

kolega ma golfa sdi depta i na kompie 4.6 do 5.2l telko trzeba umiec powiedz lubej zeby 2 wrzucala wczesniej a nie po 100m i nie wysmiewac sie jak macie najechane po 500 i hujowe paliwo to i pali ja teraz swojego sprawdzalem w tej pogodzie na 10 litrach 180 190km robie 50 na 50 nie oszczednie bez luzu to co moze zle?jazda w 4osoby do pracy

NIE KLUCIC SIE I WYSMIEWAC nie po to jest forum jak ktos ma problem to mu pomoc trzeba a nie nabijac

Nara madrale

Kolego dwójke wrzuca jak trzeba:wink: najechane ma 265tyś wynik twojego kolegi napewno nie był przy deptaniu w mieście :grin: a zreszta do tego co pokazuje komp musisz troche dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porównanie golfa do audi. Ile ta golfina waży . Bo moja audi 1500kg . Do tego dodaj sobie jeszcze pasażerów. A moze kolega w miescie nie mieszka. Moze sobie kompa resetuje za kazdym razem jak wyjeżda z domu. I sie pozniej chwali kolegom . Zrób sobie 2-3tys po samym miescie to zobaczymy czy wyjdzie 5litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy hamowaniu silnikiem powyżej 1500 obr nie jest podawane paliwo na wtryskiwacze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to pisałem 5l w mieście to czysta bzdura, no chyba że na lawecie :grin:

polo 3l moze tyle spali , chyba ze ktos bardzo osczednie jezdzi i w wiekszosci zjezdza z górki na wył silniku to może :grin:

No dobra ale mowa tu o audi, a nie polo. Nie no jeździłem lubo 3l w automacie i faktycznie tam było spalanie w mieście 4,5-5l ale nie ma co porównywać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto miastu nierówne, jedni mówią o jeździe po mieście 10-15km jednorazowo, drugi zaś 2-3km,a jeszcze ktoś inny więcej. Robi się zimno i z g.. bata nie ukręci diesel jak jest zimny swoje weźmie i nie ma co czarować że pociągnie 5l po mieście.

Pzdr. i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoj styl jazdy a jak sie nauczysz tak ci pali kolega kupil b6 131 6 bieg.i plakal na poczatku ojoj 8 pali co ja zrobilem a po 3 msc jak go napierdzielalem zmien bieg to i 5.5 mu wyszlo 50 na 50 miasto trasa jak ktos zyluje to i chla

Mam pytanie bo kazdy ze oj ile to nie pali 7 8 l to po co wam diesel jak po miescie tyle jezdzicie benzyna wtedy bardziej sie opyla i 2gie gdzie wy takie predkosci osiagacie ze smiejecie sie w trasie jedzie do 100km h to mu ponizej 5 bierze

Jezdze krojowa E7 30km do pracy i predkosci jakie sa to 60 90 max bo nawet wyprzedic nie ma jak wysepka lewooskret wysepka paly lewoskret tajniaki w alfie a po miescie ile 80 polecisz kawalek i hampel

Plynna jazda bez luzu i z glowa i sie da wiadomo ze w miescie w korku spali ale powtarzam z glowa plynnie

brat w toledo 110 5.6 miasto

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...