Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja maglownicy, gdzie? Łódź, Warszawa


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiejszego dnia zaskoczył mnie jęk pompy wspomagania spowodowany brakiem płynu :kwasny:

Prawdopodobnie to maglownica puszcza płyn, co stwierdze na 100% we wtorek, ale po uzupełnieniu jest narazie ok.

I teraz pytanie, gdzie zregenerować mojego magla lub podmienić na zregenerowany?

Dzwoniłem do nich:

MAGLOWNICA - Łódź: Regeneracja przekładni kierowniczych. Regeneracja maglownic i pomp wspomagania.MAGLOWNICE

Do B6: demontaż + montaż + maglownica regenerowana + nowe gumy + płyn + zbieżność + zostawienie swojej w rozliczeniu to koszt 900 zł

Czy macie jakieś polecone zakłady na terenie Łodzi lub Warszawy, które zrobią to porządnie, chodzi oczywiście o kompleksową usługę w ciągu 1 dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim przypadki szukał bym tylko i wyłącznie magla servo z B7 i zakładał bo jak dla mnie to najlepszy wybór, sam czekam na to aż mi poleci całkiem i będę właśnie to robił

servo można trafić w porównywalnych cenach kosztów regeneracji starego magielka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :hi:

ale mimo wszystko pytanie aktualne o regenerację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u brata w a4 robiłem na senatorskiej 70 śmiga już 1.5rok i spokój (poprzednia ciekła jak baba w 1 dniu okresu :)

rok gwarancji daja zapłaciłem 650zł kpl

rano wstawiłem auto po wcześniejszym umówieniu po południu odbiór nie robie tu reklamy ale ogólnie jestem bardziej zadowolony

byłem też na dunikowksiego jak zaczeło się wymyślanie itp itp co posputę to krzykneli mi cene 1200zł...w końcu kupiłem używkę i też śmigam już 2rok w mojej a4

of taki fetysz brat i ja mamy te same modele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem swojego magla w firmie AMBRO P.H. z Aleksandrowa Łódzkiego ul Wierzbińska 135 wysyłają zrobiony magiel na podmianę lub wysyłasz im swój do zrobienia, wszystko telefonicznie do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego vdm szczerze odradzam naprawę w warsztacie który wymieniłeś w pierwszym poście. Wstawiłem samochód w poniedziałek 12.11.2012 do ich warsztatu w warszawie i do dnia dzisiejszego nie mam w dalszym ciągu sprawnego samochodu. Pan który tym się zajmuje w warszawie jest w godzinach 12:00 - 17:00 max. nie pracuje dodatkowo w weekendy co bardzo utrudnia podstawienie i odebranie samochodu jeśli pracuje się w tych godzinach. Ale może więcej o samej naprawie. Samochód został wstawiony taj jak już wcześniej napisałem w poniedziałek we wtorek był już do odbioru. Niestety po przejechaniu 2 km okazało się że pompa zaczęła wyć bardzo głośno. Co się okazało pan pseudo mechanik zapomniał dokładnie odpowietrzyć układ wspomagania a co za tym idzie była zbyt mała ilość płynu w układzie. Uzupełniłem płyn we własnym zakresie, co się jednak okazało następnego dnia to to że nagle wspomaganie zaczynało zanikać. Na początku czasami w późniejsze fazie było już tylko na wysokich obrotach po czym pod wieczór nie było już go wcale. Wiec co - z powrotem do pseudo warsztatu z zapytaniem co jest...!!! Pan stwierdził że trzeba raz jeszcze zdjąć maglownice w celu sprawdzenia (okazało się że jest w pełni sprawna) niestety udało się to zrobić dopiero w piątek. Jak już jechałem po odbiór samochodu w piątek wieczorem bardzo zdziwiło mnie gdy zobaczyłem minę owego mechanika który wciąż walczył z kierownicą która nie miała wcale wspomagania. Stwierdził więc, że to wina pompy więc powiedziałem mu że zostawiam samochód niech w poniedziałek wymieni pompę. Niestety we wtorek w dalszym ciągu nie miał pompy i finalnie przekazał mój samochód do innego warsztatu gdzie wczoraj została wymieniona pompa a mimo to w dalszym ciągu są problemy. Sugerowałem już na samym początku, że może to być przewód wysokiego ciśnienia po między pompą a maglownicą jednak w/g mechanika to nie ma wpływu - ale mam nadzieje że dziś się okaże.

Przepraszam za tak długi wywód ale krew już mnie zalewa przez podejście tych ludzi do naprawy i chciałbym podzielić się z moimi przygodami w tym pseudo warsztatem.

W dużym skrócie - NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podczepiam sie do tematu mi już od jakiegoś czasu cieknie od strony kierowcy z magla i musze to w koncu zrobić. Dzwoniłem do gościa z Kobyłki to krzyknął mi 400zł zł za wyjęcie i włożenie magla 100 za geometrie i od 600 do 1000zł za regeneracje czyli generalnie nie za ciekawie szukam czegoś sprawdzonego i w miare rozsądku cenowego.

Mam pytanie co do tego servotronica z b7 czy dużo się różni w prowadzeniu samochodu między naszym standardem i jakie są zalety tego?

Znalazłem na allegro coś takiego jeszcze do nich nie dzwoniłem ale może ma ktoś jaieś doświadczenia z ta firma?

AUDI A4 B6 PO 2000R MAGLOWNICA PRZEKŁADNIA W-WA (2769828401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez odradzam regeneracje w Lodzi regenerowalem tam swoja porazka po naprawie ciekla bardziej niz przed naprawa wiec kupilem z B7 uzywke w tych samych pieniadzach co regeneracja wybur nalezy do ciebie ale poco placic dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi tez siadla przekladnia, nie bede regenerowal, chce kupic uzywke, czy ktoras z przekladni jest poprawiona? mniej awaryjna?

zauwazylem ze wystepuja dwa rodzaje w obudowie aluminiowej i obudowie stalowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...