Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fabryczny zamek centralny z pilota


champion14

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Przy zakupie dostałem tylko jeden klucz od samochodu - ten z lampką, i nie wiem jak sprawdzić czy jest zamontowany zamek centralny z pilota, bo pilot jeśli był to go nie mam. Nie wiem czy jechać do elektryka i montować moduł do centralnego i mieć osobny pilot lub czy da się jakoś zrobić żeby centralny był sterowany z klucza najlepiej typu scyzoryk. I wtedy pozostaje kwestia czy wystarczy zamontować nowy centralny z pilota, choć wolałbym chyba seryjny pilot z audi tylko właśnie pytanie czy było oryginalne sterowanie z pilota i czy da się "dorobić" pilota do istniejącej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ale nigdzie nie ma nic na temat jak sprawdzić czy był na wyposażeniu centralny z pilota, bo jeśli był to go nie mam a wolał bym nie wierzyć na słowo poprzedniemu właścicielowi że nie ma tych pilotów i że nie ma tego centralnego, bo nie działa mi immo i samochód "tylko czeka" żeby zmienić właściciela bez najmniejszego kłopotu. A różnie to bywa, dożo ostatnio znika samochodów zaraz po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac VAGa tak mozesz sprawdzic

http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288D%29_Central_Locking#Adaptation

centralny zamek ,to kluczem-jak wszystko zamknie-to jest central

a skad wiesz,ze immo nie dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie,choc w tym roczniku chyba nie bylo bez pilota, z tego co wiem,bylo pare puszczonych bez, w 97,ja mam taka,ale czemu...nikt nie wie ,moze jakis experyment,albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...