Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja mam taką ta co pokazałeś chyba nie da się przykręcić? klapę zakładam z powrotem bo mam nowy dwumas...

klapax.th.jpg

Opublikowano

ja też znam wielu dobrych spawaczy:

5a51fe77f86a7324m.jpg

Opublikowano
  • Autor
ja też znam wielu dobrych spawaczy:

http://images39.fotosik.pl/1843/5a51fe77f86a7324m.jpg

Czyżby pan M z miasta BI....

Niektórzy nie znają jeszcze tarcz listkowych:)

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: trafiłeś :banan:
Opublikowano
  • Autor

a co to początek DP?

Dla zainteresowanych na moim koncie imageshack są fotki przerobionej i zespolonej z kolektorem GTB2260, Tam Daniel możesz zobaczyć spawanie żeliwa z pod mojej reki:)

Opublikowano

dokładnie wyjście z turbo :naughty:

Opublikowano

daniels1980

5a51fe77f86a7324.jpg

o jesssuuuuu :facepalm: co za ulep i gniot?

Opublikowano
a co to początek DP?

Dla zainteresowanych na moim koncie imageshack są fotki przerobionej i zespolonej z kolektorem GTB2260, Tam Daniel możesz zobaczyć spawanie żeliwa z pod mojej reki:)

Komu spawałeś tą gtb22?

Opublikowano
  • Autor
a co to początek DP?

Dla zainteresowanych na moim koncie imageshack są fotki przerobionej i zespolonej z kolektorem GTB2260, Tam Daniel możesz zobaczyć spawanie żeliwa z pod mojej reki:)

Komu spawałeś tą gtb22?

Liczyłem na to że ta osoba sama się przyzna do tego;P

Opublikowano
a co to początek DP?

Dla zainteresowanych na moim koncie imageshack są fotki przerobionej i zespolonej z kolektorem GTB2260, Tam Daniel możesz zobaczyć spawanie żeliwa z pod mojej reki:)

Komu spawałeś tą gtb22?

Liczyłem na to że ta osoba sama się przyzna do tego;P

Ależ nie tylko spawałeś mi kolektor z turbiną, ale również portowałeś owy kolektor i wspólnie z Fahoo przerobiliście sterowanie vnt i w końcu mogę cieszyć się słyszalnym zaciąganiem i upuszczaniem łopatek pracujących w pełnym zakresie :)

Opublikowano
  • Autor
Ależ nie tylko spawałeś mi kolektor z turbiną, ale również portowałeś owy kolektor i wspólnie z Fahoo przerobiliście sterowanie vnt i w końcu mogę cieszyć się słyszalnym zaciąganiem i upuszczaniem łopatek pracujących w pełnym zakresie :)

Porting w Twoim przypadku był tyko dla samego słowa zrobiony, i wreszcie u ciebie ECU ma władze nad turbiną a to co słyszysz to tak przy okazji, po za tym zminimalizował się efekt cofki zdaje się, dlatego uważam żę razem z Fahoo dopracowaliśmy sterowanie GTB.

Opublikowano

cofka=surge

Opublikowano
cofka=surge

Cofka chyba jest w każdej turbinie w dieslu tylko nie zawsze ją słychać? Am I right Fahoo?

Opublikowano
  • Autor

w pierwszym poście zamieściłem fotki klapy gaszenia osadzonej w kolektorze ssącym oraz fotki na których widać że u mnie gruszka od sterowania turbo siedzi całkowicie pod turbiną.

Opublikowano

Też chcę taką klapę..

Opublikowano
  • Autor
kiedy wykres?

Mój? to chyba wiesz kiedy......:)

Opublikowano
Dejf nowe sprzęgło trzyma moment?

Trzymaaaa jak oszalałe :) i nawet lekko pedał chodzi. Każdemu polecam kevlar.

Stare już się ślizgało...

Opublikowano

Ile takie sprzegło?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.