Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frontintelcooler problem!!!:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zmieniłem z orginalnego intercoolera na frontowy. Intercooler pochodzi z Forda Focusa ST mk2. jak narazie wszystko chodzi jak powinno, jestem bardzo zadowolony poniewasz wydaje mi sie a raczej napewno podniosło to troche moc auta. Podobno focus pompuje do 0,65 bara chociasz mojego brata z zwiekszonym intercoolerem i dośc powaznym tuningiem ciśnie do 1,2 bara.

Teraz moje pytanie czy ten intercooler który załozyłem wytrzyma cisnienie mojego turbo w 1.9 tdi <BRB>. A w planach mam wymiane turbo z <AVF>. Prosze o odpowiedz poniewasz mczy mnie to troche:( dzieki...

Opublikowano

po pierwsze po załozeniu FMIC to mocy nie przybedzie:wink:

a dwa ze dlaczego miałby nie wytrzymac. chinczyki wytrzymuja ponoc do 5 barów:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze Co masz namyśli chinczyki??? a dwa uwiesz że na standardzie i tylko na programie nie był taki zrywny jak jest teraz na FMIC...

Opublikowano

Bo jest zimno ;)

Opublikowano
  • Autor

Intercooler wymieniłem w sobote 17.11.2012 do tej daty jezdziłem na starym i tez było zimno, ale nie ważne. Prosze jeszcze raz o odp. czy ten standart FMIC od focusa st 225km. wytrzyma mi ciśnienie jakie produkuje moja turbinka. Przypomne tylko że na wiosne zamiezam zmienic na turbo z <AVF>.

Opublikowano

po zalozeniu FMICa auto wrecz oslabnie bo sie lag zwiekszy. co do colera to jesli juz nie jest nieszczelny to takie cis. powinien wytrzymac " z palcem w...."

Opublikowano
Po pierwsze Co masz namyśli chinczyki??? a dwa uwiesz że na standardzie i tylko na programie nie był taki zrywny jak jest teraz na FMIC...

mówie o chinskich FMIC... które ma 1/3 zmodzonych fur, Ponoc wytrztmuja do 5 barów. Tak wiec taki z fokusa spokojnie da rade.

A dwa uwierz ze FMIC nie dodaje Mocy:wink:

Opublikowano

założyłeś FMIC i masz po prostu złudzenie że auto wymiata :decayed:

Opublikowano

Odczucie przyrostu mocy jest jak najbardziej na miejscu,

zadaniem fmica jest poprawa schłodzenia powietrza w stosunku do seryjnego intercoolera, co za tym idzie, zwiększenie gęstości powietrza, dzięki czemu rośnie jego masa dostarczana do komory spalania i spalenie większej mieszanki paliwo-powietrze co ma przełożenie na delikatny wzrost mocy nawet bez programu

Opublikowano

w 115 KM dieslu na 100%:wink:

Opublikowano

doda z 5km moze:whistling: bez wystrojenia pogorszy charakterystyke, zwiększy laga tylko:whistling: a cooler spokojnie wytrzyma, 1,2bara w tym TDI to żadna rewelacja:wink:

Opublikowano
Odczucie przyrostu mocy jest jak najbardziej na miejscu,

zadaniem fmica jest poprawa schłodzenia powietrza w stosunku do seryjnego intercoolera, co za tym idzie, zwiększenie gęstości powietrza, dzięki czemu rośnie jego masa dostarczana do komory spalania i spalenie większej mieszanki paliwo-powietrze co ma przełożenie na delikatny wzrost mocy nawet bez programu

przy obecnej temperaturze na zewnątrz, różnice temp zassanego powietrza między fmicem a ori ic moze osiągnie góra 10stC a przy takiej różnicy to poprawy nie odczujesz.........druga sprawa, że stary IC mógł być tak zasyfiony, że po prostu nie chłodził tego powietrza a tylko ograniczał jego przepływ........i w tym przypadku możesz odczuć różnicę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.