Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik do wymiany kilka pytań L(


miszaj

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzial ze gwarantuje za silnik i po motorze widac ze jest w bardzo dobrym stanie...

ale ja nie wierze w slowa, zbyt dlugo z ludzmi wspolpracuje i zbyt wiele numerow w zyciu widzialem zeby slepo wierzyc w czyjes slowa. jesli nie znajde nic w tym tygodniu to biore motorownie od wozniaka ta co stoi za 6 tysiecy. jak sie okaze zly/niezgodny z opise to pojade do niego i puszcze na niego niekarmionego kilka dni psa hehe

ten motor za 6k od wozniaka jest kompletny z absolutnie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będziesz zadowolony, powinni mieć też jakiś papiery na ten silnik, gwarancję pisemną weź z wpisamym numerem i przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mozesz dac namiary na kogos z forum kto handluje tymi motulami ? odpowie ktos na powyzsze pytania ? pozdro

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-plyn-spryskow-motul-gratis-szczegoly-1str-32035/ :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik od woźniaka jest kompletny, a po rozmowie z jaro4444 okazalo sie ze nie ma potrzeby zebym kupowal caly kompletny, bo i tak nie podejdzie bo jest rzedowy, a u mnie poprzeczny.

mam szukac slupka z pompowytryskami a reszte przezucic od siebie... czyli poszukiwan ciag dalszy ;/

...albo kupic ten silnik w zwiazku z tym ze jest swiezy i sprzedac z niego osprzet...hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co pozbierałem się po takiej samej awarii w AFN więc teoretycznie pancernym silniki. Jakiś wirus panuje? Co jest? Bo tacę wiarę w TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj, mnie juz krew zalewa. w piz*u tyle pieniedzy juz poszlo na naprawy a tu dalej cos wyskakuje...

w poniedzialek wyjezdzam i chcialbym ogarnac ten silnik do wyjazdu, dopoki jestem na miejscu. koledzy pomocy, jakbyscie to zrobili ?

kupowac tego bmn z rzekomym niskim przebiegiem ? okazalo sie ze sie pomylilem, on jest z 2006 roku a nie z 2010, za przebieg czlowiek niby reczy,ale wiadomo jak to jest...jaro4444 powiedzial ze osprzet z tego motoru do mnie nie podjedzie, zebym szukal golego slupka z pompowtryskami (siemens siedzi zarowno w bmn jak i w moim bva) a reszte towaru wzial od siebie, bo sprzeglo, dwumas itp nie podejdzie...wiec pomyslalem ze moze warto kupic za 6tysiecy tego bmna wziac to co potrzebuje czyli slupek, wtryski, vacu pompe(z racji swiezosci), reszte podpiac ode mnie, a to co zostanie sprzedac...jest to jakis pomysl ? bo sa tez motorownie za 4600 bez pompowtryskow, wiec jesli dokupie regenerowane pompki po 350 za sztuke to tez wychodzi mi 6000 a nie mam reszty...

uprzedzajac pytania, swoich pompowtryskiwaczy nie chce, maja nalatane prawie 300tysiecy, jeden regenerowany, drugi sie uwalil przy ostatniej awarii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego przeważnie bardziej opłaca sie kupć kompletny silnik i resztę gratów sprzedać bo ceny samych słupków też nie są niskie a jeszcze zawsze coś dojdzie i w sumie wyjdzie na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...