Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 alt


PUPPY

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

ile Wam pali ALTek zgazowany?

Ja byłem na regulacji i zaczął mi palić sporo więcej. Przed miałem spalanie w trasie 9-10l (rekord 8.5). W trybie mieszanym wychodziło koło 10.5 - 11 maksimum. Po regulacji na trasie (maks 120km/h) zjadł 12.5l/100km. Czy nie za dużo?

Pojechałem na regulację, żeby mieć pewność, że nie jest podawana zbyt mała ilość gazu itd, ale wzrost o 2-3l to chyba za dużo.

Może jakiś forumowicz by mi wyregulował porządnie instalację? Jestem z Łodzi, bywam w Piotrkowie i okolicach, Kozienicach. Oczywiście podjadę autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pali tak jak napisałeś 9-10l a różnie jeżdżę, z tym, że mało po mieście( wjechać przez kilka świateł i wyjechać). Więc moim zdaniem coś dużo wyszło Oo

Konkretnie to kolejne tankowania:

11,05

10,13

10

9,52

9,41

8,82

10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed regulacja mi paliło tak jak u Ciebie. Gdzie regulowales?

Jeżdzę głownie w trasie. Miasta mało, tyle żebym z trasy zjechał i dotarł do mieszkania (jakieś 10km miasta - Łódz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawia się gaz aby mapy były bardzo zbliżone oraz korekcja mieszanki jak najbliżej zera.Nie ustawia się lpg na spalanie.

Trzeba sprawdzić czy nie ma błędów i jaka jest korekta.Może wina jest sondy lub nieszczelności.

Skasuj błędy lub odłącz na chwile akumularor zobaczysz czy pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec województwa łódzkiego - Dzietrzniki, daleko od Ciebie i gość ogólnie słabo ustawia, dopóki się go nie pociśnie :facepalm:

Może Ci przedobrzył i masz za bogato na początku, widziałeś mapy? Po za spalaniem dobrze silnik pracuje?

Jak poprawiałem to powiedziałem gościowi gdzie konkretnie ma zmienić i spalanie mnie nie interesuje, bo np od 90km/h z 5 biegu miał problem się zebrać a raczej powinien, to do pewnego momentu mapy się idealnie pokrywały a potem gaz poniżej benzyny, tak że laik - JA zauważył, że to nie tędy droga. To było po pierwszej butli, wtedy jeszcze patrzyłem co to auto potrafi :decayed: i stad 11l wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map nie widziałem.

Ogólnie silnik pracuje dobrze. Jedynie jak przy około 2k obr/min wcisne gaz do spodu, to silnik szarpnie i dopiero zaczyna przyspieszać. Ponadto zle pracuje na zimnym.

Obecnie nie mam jak sprawdzić błędów, dołączę aku na nic.

Może najprościej bedzie jak kupie kabel i z wasza pomocą wyreguluje auto?

Mam lpgtech. Kabel około 30zl, a jak sie nauczę to spokój na całe życie. Trudna jest regulacja? Znam sie trochę na silnikach, choć jeszcze wiele mam do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się nie znam na tym, wiem tylko tyle, żeby mnie gazownik bezczelnie nie robił w wuja .

Kolega edekxp jest w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...