Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 alt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy,

ile Wam pali ALTek zgazowany?

Ja byłem na regulacji i zaczął mi palić sporo więcej. Przed miałem spalanie w trasie 9-10l (rekord 8.5). W trybie mieszanym wychodziło koło 10.5 - 11 maksimum. Po regulacji na trasie (maks 120km/h) zjadł 12.5l/100km. Czy nie za dużo?

Pojechałem na regulację, żeby mieć pewność, że nie jest podawana zbyt mała ilość gazu itd, ale wzrost o 2-3l to chyba za dużo.

Może jakiś forumowicz by mi wyregulował porządnie instalację? Jestem z Łodzi, bywam w Piotrkowie i okolicach, Kozienicach. Oczywiście podjadę autem :)

Opublikowano

Mi pali tak jak napisałeś 9-10l a różnie jeżdżę, z tym, że mało po mieście( wjechać przez kilka świateł i wyjechać). Więc moim zdaniem coś dużo wyszło Oo

Konkretnie to kolejne tankowania:

11,05

10,13

10

9,52

9,41

8,82

10

Opublikowano

Przed regulacja mi paliło tak jak u Ciebie. Gdzie regulowales?

Jeżdzę głownie w trasie. Miasta mało, tyle żebym z trasy zjechał i dotarł do mieszkania (jakieś 10km miasta - Łódz)

Opublikowano

Ustawia się gaz aby mapy były bardzo zbliżone oraz korekcja mieszanki jak najbliżej zera.Nie ustawia się lpg na spalanie.

Trzeba sprawdzić czy nie ma błędów i jaka jest korekta.Może wina jest sondy lub nieszczelności.

Skasuj błędy lub odłącz na chwile akumularor zobaczysz czy pomoże

Opublikowano

Koniec województwa łódzkiego - Dzietrzniki, daleko od Ciebie i gość ogólnie słabo ustawia, dopóki się go nie pociśnie :facepalm:

Może Ci przedobrzył i masz za bogato na początku, widziałeś mapy? Po za spalaniem dobrze silnik pracuje?

Jak poprawiałem to powiedziałem gościowi gdzie konkretnie ma zmienić i spalanie mnie nie interesuje, bo np od 90km/h z 5 biegu miał problem się zebrać a raczej powinien, to do pewnego momentu mapy się idealnie pokrywały a potem gaz poniżej benzyny, tak że laik - JA zauważył, że to nie tędy droga. To było po pierwszej butli, wtedy jeszcze patrzyłem co to auto potrafi :decayed: i stad 11l wyszło.

Opublikowano

Map nie widziałem.

Ogólnie silnik pracuje dobrze. Jedynie jak przy około 2k obr/min wcisne gaz do spodu, to silnik szarpnie i dopiero zaczyna przyspieszać. Ponadto zle pracuje na zimnym.

Obecnie nie mam jak sprawdzić błędów, dołączę aku na nic.

Może najprościej bedzie jak kupie kabel i z wasza pomocą wyreguluje auto?

Mam lpgtech. Kabel około 30zl, a jak sie nauczę to spokój na całe życie. Trudna jest regulacja? Znam sie trochę na silnikach, choć jeszcze wiele mam do zrozumienia.

Opublikowano

Ja niestety się nie znam na tym, wiem tylko tyle, żeby mnie gazownik bezczelnie nie robił w wuja .

Kolega edekxp jest w temacie :)

Opublikowano

Czy taki przewód bedzie dobry?

Zobacz ofertę: INTERFEJS LPG USB do KME STAG ESGI ELPIGAZ LPGTECH

http://allegro.pl/showItem2.php?item=4278044531

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.