Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana sprzegła - pytanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam lekkie poszarpywanie przy ruszaniu , zakładam ze sprzegło do wymiany ( generalnie przy wyzszych predkosciach jak wrzucam 6 i daje gaz do konca to tez lekko szarpie wiec nie wiem czy to nie dwumasa tez ;/ ) , pytanie tyczy sie - czy przy wymienianiu sprzegła konieczna jest wymiana łożyska ???

aha i czy przy wymianie sprzegła okaze sie ze dwumasa jest w srednim stanie bedzie sens skladac to z nowym sprzegłem bez wymiany dwumasy???

pozdrawiam

Daniel

Opublikowano

Ja na twoim miejscu wymienił bym kpl. trochę więcej kasy ale za to głowa spokojna i jedna robota. A jak zamierzasz sprawdzić i określić w jakim stanie jest dwumas?

Opublikowano
  • Autor

nie no oczywiscie po rozebraniu sprzegła ...

wiem ze oczywiscie najlepiej zrobic komplet ale chce pojezdzic tym autem max rok... a nie chce inwestowac za duzo w ten samochod bo jak wiadomo ze kasy nigdy wsadzonej sie nie wyciagnie przy sprzedazy ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ile taka zabawa może kosztować w opcji: sprzęgło + dwumas?

Opublikowano
A ile taka zabawa może kosztować w opcji: sprzęgło + dwumas?

Same graty ok 2500 tys + robocizna ( oczywiście nie w ASO bo tam kasują ponad 6000 - 7000 tys)

Opublikowano

W ASO jest juz notatka o awaryjnym dwumasie (dodatkowo wałek od skrzyni sie wyciera) z silniakmi 2.0 TDI CR :kwasny:

Opublikowano
W ASO jest juz notatka o awaryjnym dwumasie (dodatkowo wałek od skrzyni sie wyciera) z silniakmi 2.0 TDI CR :kwasny:

Niedługo to koncerny samochodowe będą nam wmawiać, że większość kosztownych napraw po przebiegu 50 tys km to norma. Szok. Wszystko przez to że europejski rynek motoryzacyjny musi się dostosować cenowo a co zatym idzie też jakościowo do rynku azjatyckiego. Audi 80 wróć.

Opublikowano

Heh, widze ze teraz wszystko jest tak masowo robione, ze sie pieprzy i to grubo, jak sie ma hajs na nowke z salonu to max 2 lata i do zyda. Tylko szkoda, placisz tyle kasy za audi, a sie psuje jak kazde inne ;/

Opublikowano
W ASO jest juz notatka o awaryjnym dwumasie (dodatkowo wałek od skrzyni sie wyciera) z silniakmi 2.0 TDI CR :kwasny:

Niedługo to koncerny samochodowe będą nam wmawiać, że większość kosztownych napraw po przebiegu 50 tys km to norma. Szok. Wszystko przez to że europejski rynek motoryzacyjny musi się dostosować cenowo a co zatym idzie też jakościowo do rynku azjatyckiego. Audi 80 wróć.

Szok auto 3 letnie i pewno przebieg nie większy niż 70tys a tu już takie problemy, audi schodzi na psy z tymi nowymi modelami, ale nie tylko audi w innych markach to samo sie dzieje.

dobrze piszesz kolego ze by Audi 80 wróciły, ja mam 285tys i jeszcze oryginał sprzęgło i odpukać jak na razie nie zauważyłem oznak aby było do wymiany odpukać w nie malowane, widzę ze B5 jeszcze w miarę są bez awaryjne, ale modele wyższe to się paranoja dzieje.

Opublikowano

Coraz bardziej lubię moją B5 ;-)

Opublikowano
W ASO jest juz notatka o awaryjnym dwumasie (dodatkowo wałek od skrzyni sie wyciera) z silniakmi 2.0 TDI CR :kwasny:

no to zes mnei pocieszyl, dwumasy to wogole kipeskie byly w tdi to od dawna juz wiadomo w benzyniakach takich problemow chyba nie bylo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.