Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] [B5 ADR] Dziwny odgłos - czy to sprężyny, amortyzator, zawieszenie ?


punkasset

Rekomendowane odpowiedzi

panowie,może ktoś miał taką sytuację,mianowicie słychać w mojej a4 dziwny odgłos po lewej stronie przy kole,wygląda to tak jak samochód jest zimny wszystko ok,jeżeli się rozgrzewa wydobywa dziwny odgłos jakby guma tarła o metal-dziwne skrzeczenie,zwłaszcza kiedy kierownica jest w pozyci prostej i minimalnie skręcam nią w lewo lub w prawo,dokładnie dzieje się to przy skręnie kół.Co to będzie?któryś wahacz,spężyna ,amorek?szukałem przyczyny,poddaję się nie wiem.pozdrawiam

prosze uzywać prefiksu przy nazywaniu tematu.poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam podobną sytuacje :)... Po rozgrzaniu, mi strasznie trzeszczy przy kręceniu kierownicą :(... Ale ja luż wiem że to górne wahacze mają luzy :wallbash:... Trzeba wymienić i jezdzić dalej :>........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem górne wahacze i jeden z nich ma luz,myślisz że to jest przeczyną?ostatnio wymieniłem jeden dolny,mój błąd bo mogłem do pary wymienić dwa może właśnie odezwał się ten drugi?w każdym bądź razie dzięki za pdpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak piszczała końcówka drążka kierowniczego (też długo szukałem nawet wymieniłem jeden z dolnych wahaczy), wszczyknąłem do swożnia strzykawką troche oleju i przestało piszczeć, no ale końcówke trzeba wymienic bo jak piszczy to się nic dobrego z nią nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaaplikuję smarowidło do poszczególnych elementów i tymczasowo powinno pomóc,no i z czasem nastawię się na wymianę wszystkich "kości'' czytałem poprzednie wypowiedzi na ten temat od dość dawna poruszany - wahacze na emeryturę :thumbdown:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...