Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak usunac AIRBAG


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wielkie na taka odpowiedz czekalem:decayed:

dominator da sobie rade z tym bo do takiego mam narazie dostep:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nie jestem specjalista w dziedzinie poduszek ale trochę poczytałem na necie.Mało kto robi wymianę ze względów ekonomicznych.Zacytuję coś z neta.Może fachowcy wypowiedzą się .

Poduszki powietrzne montowane przez producentów mają również wyznaczone daty przydatności do użycia. Jest to z reguły okres około 15 lat od daty produkcji auta.

Niestety, osobiście nie słyszałem o jakimkolwiek przypadku wymiany poduszek powietrznych przez właściciela 15-letniego samochodu. Możliwą przyczyną małej popularności wymiany poduszek po 15 latach użytkowania jest cena takiego zabiegu, która w większości przypadków może przekroczyć wartość samochodu. Przykładowo, koszt wymiany dwóch poduszek powietrznych Opla Astry II wraz z robocizną to około 7500 zł. W podobnej kwocie można szukać całych egzemplarzy auta z początku produkcji

Podobnie jest z płynem hamulcowym,mało kto go wymienia.Ja zmieniłem.Hamulce były ok.ale mały koszt,trochę czasu w garażu poświęconego i jest ok.Poduszek nie zmienię bo koszta za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...