Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pamiec foteli - problem


mylek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Probuje rozpracowac dzialanie pamieci foteli w moim samochodzie. Po dluzszej zabawie ustalilem, ze pamietaja sie wszystkie ustawienia fotela i lusterek poza ustawieniem pozycji oparcia fotela. I tutaj pojawia sie pytanie: Czy ten typ tak ma, czy to jakas usterka. Jesli usterka to gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku podlinkowanym przez Ciebie jest post usera z takim samym problemem, jednak nikt nie potwierdzil ze tak ma byc. Znalazlem na innym forum power drivers seat memory recall problem - AudiForums.com

Wynika z tego tyle, ze pamiec fotela nie pozwala na zapamietanie pozycji zbyt bardzo odchylonej do tylu, gdyz moze zmiazdzyc pasazerowi z tylu nogi ;) Niby serwis Audi to potwierdza, ale chcialbym zeby ktos jeszcze sie wypowedzial. Najlepiej odjechac z oparciem troche do tylu, zapisac a nastepnie sporbowac przywrocic. U mnie zawsze wraca do pionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo :wink:

Swoją drogą nie do końca mi to pasuje, bo mogłoby pamíętać trochę bardziej odchylone.

Nawet planowałem dobrać się do mechanizmu zobaczyć czy nie da się tego zmianić, ale jakoś nie mogę się za to zabrać.

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 14:37 ----------

Dobrałem się w końcu do mechanizmu oparcia fotela, przy okazji braku grzania.

Wyjąłem ten pręt o kwadratowym przekroju idzie przez całą szerokość fotela, odchyliłem opacie bardziej do tyłu ( trzeba ruszyć ręcznie mechanizmy z obu stron oparcia),

złożyłem do kupy i teraz działa jak należy. W końcu zapamiętuje mi pozycję oparcia tak jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...