Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odczyt przebiegu z ecu


alik16

Rekomendowane odpowiedzi

witam , vcds daje mozliwosc odczytania przebiegu z edc15-16 (cvds11.11) ale wyskakuje mi ze komputer odmowil wyslania seed-a czy jakos tak w jezyku ang bylo napisane w ogole da sie sprawdzic w moim audi z tego roku przebieg z ecu tym programem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds powinien odczytac przebieg z edc. Funkcja kontrola przebiegu Na oryginale czytalem i napewno dziala. Jesli chodzi o klon to pewnie zalezy od wykonania.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, z benzyny nie odczyta. Kontrola przebiegu tylko w gruźlikach i to nie wszystkich.

Popieram, tylko gnojowozy daja takie możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie każdy gniot ma tę opcję uruchomiona w ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze klony kabli kreca przebieg za jednym kliknięciem i w liczniku i w sterowniku ECU.

Po podłączeniu kilkudziesieciu aut do VCDS-a, muszę stwierdzić że dopiero wczoraj miałem przypadek ze przebieg odczytany z ECU (377 120km) jest zupełnie inny niż na liczniku (177 111km).

Mina własciciela bezcenna :)))) osobista uciecha ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze klony kabli kreca przebieg za jednym kliknięciem i w liczniku i w sterowniku ECU.

ale tak tanio juz sie nie robi jak te najtańsze chinskie badziewie uwali sterownik badz zegary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze klony kabli kreca przebieg za jednym kliknięciem i w liczniku i w sterowniku ECU.

ale tak tanio juz sie nie robi jak te najtańsze chinskie badziewie uwali sterownik badz zegary :wink:

nie posiadajac wiedzy to i dobrym sprzetem mozna uwalić.

Bardziej mówię tutaj o amatorach co przed sprzedażą chcą sobie prywatnie skręcić, rasowi kretacze mają dobry sprzęt który zwraca im się po 20 korektach oraz dobry sprzęt do ratowania licznika i ECU na stole z programatorem w łapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobujcie cofnac licznik rb4 tanim klonem. Licznik idzie w powietrze.

Juz kiedys jednemu koledze z forum pomagalem ratowac licznik.

To nie jest zabawa. W edc 15 to juz o wiele latwiej.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa strona nawet nie wiedzialem ze cos takiego istenieje .. jest napisane ze 46 wpisow ma niby u nich moje audi .. ale 40 dolcow placic .. ciekawe co tam moglbym sie dowiedziec czy rzeczywiscie wszystkie wymiany jakie mial robione w ASO .. korzystal ktos z tego moze??warto wywalac 150 zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wywalić 150zł niż później gniotem jeździć - dowiesz się tam m.in. w jakim stanie auto zostało wyrejestrowane w USA - czy przypadkiem nie zostało przeznaczone na złomowanie jak 3/4 aut sprowadzanych zza oceanu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat wiem , bo sam licytowalem go na aukcji w stanach wiec wiem jak wygladal wczesniej , i jaki byl jego stan .... jedynie mogla byc sytacja taka ze w innym stanie go walneli na zlomowanie , a dealer jeszcze z innego stanu zalatwil papiery ze w jego stanie byl dopuszczony .. ale to troche kosztuje .. wiem bo motocykle przez kilka lat sciagalem z tych aukcji i oferowano mi "zmiane" papierow motocykla ze stanu zlomowania na stan dopuszczony do ruchu .. Bardziej mnie by interesowalo jakie czesci wymienane byly w aso zeby wiedziec mniej wiecej na co zwrocic uwage.. poza tym ciekawe na jakiej zasadzie ta strona dziala , tak jak nasze ASO w kraju ? dopoki ktos jezdzi do aso to maja to w papierach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...