Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej i kontrolak OilDruck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że nie przemówił do Ciebie ten filmik. Turbina przy -20C dostanie w kość, zalewaj 5W będzie od razu wiadomo czy silnik zdrowy czy do wymiany.

Opublikowano

Ja 0w chcę lać a ten się 5w boi zalać...

Opublikowano
Podjołem decyzje zaleje silniczek Motulem 6100 10W40 zobaczymy reakcje, nie chce aby doznał szoku. Jak wszystko będzie ok zastanowimy sie w późniejszym czasie nad 5W. Miejmy nadzieje tylko żeby ciśnienei było, podobno pompa nowa, miejmy nadzieje. Opisze koło niedzieli co i jak.

Po co się pytasz ludzi o pomoc jak i tak robisz swoje ???? :facepalm:

Opublikowano

Mialem wlane 10w40 castrola silnik byl fest uwalony szlamem,plukanka i motul xcess 5w40,nastepna wymiana plukanka i x lite 0w30 napinacz przestal stukac [z rana] silnik sie pocil i dalej sie poci.Teraz z rana jak troszke depne na zimnym to mnie serce tak nie boli bo wiem ze oliwka jest ok

Opublikowano
  • Autor

Jak pisąłem tak zrobiłem Motul 6100 10W40 zalany. Silnik ciszej chodzi i ładniej pracuje. Teraz zobaczymy jego apetyt na olejek. Wiem że zalecany jest syntetyk ale pomału zobaczymy jak na tym bedzie sobie radzil.W spalinach na wolnych obrotach czuć taki niepokojący zapach spalenizny. Na niebiesko nie kopci. Dodatkowo postanowiłem poczyścić odmy i filtry wymienić. Odmy zabite a ta plastikowa wychodzaca z silnika popekana i dookoła zabrudzone olejem. Jeszcze jedno bo zauważyłem ze przepływomierz jest troszke zabrudzony olejem, jednak przy przepustnicuy jest ok była delikatnie brudna wyczyscilem ja z jednej strony. Wydaje mi sie ze włąsnie ta odma idzie ten olej na ten przeplywomierz, wiem ze czasem wpuszczalo sie ja na zewnatrz np do jakiejs puszki. Komunikat o stanie oleju nadal przy checku wyswietla sie na czerwonachoć oleju est na max. I jeszcze taki temacik co sadzicie o stozkach w tych silnikach, mam nowy stozek a musze wymienic filtr czy zalozenie jego moze cos pogorszyc etc?

Opublikowano

czyszczenie przepustnicy z jednej strony nie daje zupełnie nic..........musisz zakupić w ASO uszczelkę między przepustnicę a kolektor (ok. 10zł) wykręcić przepustnicę wyczyścić do połysku w szczególności: gardziel na całej długości i klapkę i jej krawędzie (nie używamy do tego żadnych narzędzi oprócz pędzelka i szmat) a potem to już adaptacja przepustnicy i jesteśmy szczęśliwi.......

Opublikowano

Zeby wiedzieć więcej o turbo,przeplywce mógłbyś zrobić logi ale teraz nienajlepsza pora roku na to...

Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.