Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o analize logów po zmianie turbo


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

witam ...mam mały dylemat , ponieważ coś sie dzieje z autem....wymieniłem wtryski na 216 i było czuc róznice na plus a po wsadzeniu turbiny z awx auto nie jedzie

oto logi z grupy11

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wężyk na gruszce jest? Wszystko podłaczone jak należy?n75?Bo wygląda jakby kierownice były cały czas w położenie minimalnego doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie weżyki koło n75 powymieniałem na nowe...jak sciagałem wezyk z gruszki to uciekło powietrze czyli trzyma...., wszystkie wtyczki podłaczone no wsio

ale wydaje mi sie , że laga zbyt mało sie unosi...jak odpinam wezyk podcisnienia od góry w turbawce to ona opada jakies 1cmm a w afn miałem cos koło 2 cmm ..jade zaarz porobic wszystkie logi dynamiczne (najlepsze ze snieg wali jak głupi no ale jakos dam rade ta 4ke rozxpedzic

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

zrobiłem logi , ale niestety na 3ce ponieważ pada snieg zeby rozbujac auto do 4tys musiał bym gnac ze 150;P

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM gr 1 , 3 , 4

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM gr 8 , 10 , 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...mam mały dylemat , ponieważ coś sie dzieje z autem....wymieniłem wtryski na 216 i było czuc róznice na plus a po wsadzeniu turbiny z awx auto nie jedzie

oto logi z grupy11

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Ogarniaj temat i ruszaj na program bo pojeździsz trochę i zaraz będziesz miał turbo do czyszczenia.

Każdy kto wymienił turbo na awx i wtryski na wieksze a nie pojechał na strojenie miał problem z zabrudzonymi łopatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek skróć sztangę o 3obroty i zrób loga 011dyn. Gruszka będzie lżej miała, zobaczymy czy pomoże. Miałem coś podobnego, w moim przypadku pomogło czyszczenie n75. Po czyszczeniu turbinka zaczęła wstawać, przed było coś jak u Ciebie. Miałem tak w pasku b5 afn, ale na ori turbince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...