Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palenie liści tytoniu z allegro. Warto?


skotyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam znajomego, który zajmuje się produkcją liści tytoniu. Sprzedaje je na allegro po około 20zł/kg. Warty jest czegoś ten tytoń? Ponoć smakiem nie odbiega od normalnych papierosów za 10zł/paczka. Średnio wychodzi z 1kg 1000papierosów, więc ekonomia jest i to duuża. Dajcie info jeśli ktoś miał z tym jakąś styczność;) Jeśli byłby ktoś zainteresowany takimi liśćmi to mogę dać kontakt;p Pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie palę ale z zeznań znajomych palaczy wiem, że jest to na pewno "zdrowsze" cokolwiek to znaczy :-) No i wiesz, że palisz tytoń a nie śmieci.

Ekonomiczniejsze jest to także. W papierosach "sklepowych" tytoniu nie ma za wiele, tak jak w chlebie nie ma mąki, w kiełbasie mięsa a w serze mleka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą radą byłoby rzucić (dawno temu to zrobiłem) ale do sedna - posiadanie liści jest dozwolone ale krojenie ich podobno podchodzi pod jakiś paragraf (akcyza czy coś tam, coś tam). Słyszałem to od kumpla który na działce siał sobie tytoń. Watro sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem pare razy i osobiście nie polecam liści ani nawet polskiego tytoniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem i powiem, jeśli ktoś znajdzie to co lubi to wszystko jest świetnie. Dużo taniej wychodzi i czuć, że jest całkiem inny niż sklepowy, powiedziałbym zdrowszy tak jak kolega wcześniej stwierdził. Jeśli jest ktoś zainteresowany takimi liśćmi mogę dać namiary;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1 stycznia 2013 nasz kochany (tfu)

minister Rozstowski doyebał na to bardzo wysoka akcyzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, a kumpel chce sprzedać tego jak najwięcej przed 1 stycznia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1 stycznia 2013 nasz kochany (tfu)

minister Rozstowski doyebał na to bardzo wysoka akcyzę

ten to już na wszystko kładzie te swoje łapska

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palę już od 9 lat, od 3 sam skręcam (koszty :D), przerobiłem już temat liści, ale cięcie ich w domowych warunkach to katorga... wyszło mi że dużo bardziej opłaca się kupic już pocięty tytoń, ale trzeba uważać bo dużo oszustów w internecie, 3 razy dostałem siano :kwasny:

ale jak już trafimy, to tytoń jest lepszy niż sklepowy, bez kołków, ladnie pachnie, dobrze sie pali i nabija, rewelacja :naughty:

to mój sprzedawca: Najlepszy Tytoń | Facebook

jakby ktos był zainteresowany to zgodził się na zniżkę forumową, polecam

nie dziękować :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...