Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co z tym fantem zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie posiadam A4 B5 z silnikiem 1,6 i chciałbym żeby doszło parę koni i NM.

Wiem powiecie że to nie opłacalne że lepiej zrobić SWAP na 1,8T.

Ale nie chcę tego robić, chcę żeby został ten silnik który mam, ale jednocześnie chciałbym coś więcej z niego wydusić proszę podpowiedzcie mi co można w tym temacie zrobić

Opublikowano

w domowej stajni mam golfa 4 z silnikiem 1,6 8V AKL (101KM). Uwierz mi że wycięcie katalizatora tak zmienia elastyczność w zakresie obrotów 1500 - 2500 że całą drogę do domu z warsztatu (tzn 15km) miałem uśmiech na ryju. Nie wiem jak silniki benzynowe 1,6 w B5 ale mam gdzieś artykuł w ulubionych w domu jak ktoś zmieniając pierdoły zrobił z tego silnika okolice 130 czy 135KM. Jak wrócę do domu i będę miał chwilę to podrzucę link..

Opublikowano

wsadzisz worek pieniedzy i bedzie 135 KM:wink:

wyciecie kata dało moc? mysle ze raczej stary był zapchany i wróciłes do serii

Opublikowano

niewielka różnica niby ale jak na ten silnik to na pewno na + tak jakbyś odetkał so ie drugą dziurkę w nosie w samym dolnym zakresie obrotów. na górzee nie da się tego poczuć. niewiem czy zawalony byl auto od nowosci mam i ma 215 tys nalatane..

Opublikowano

ispee masz rację co do tego wycięcia kata, jak miałem a3 to też wyciąłem i było czuć fajną różnicę w dolnych obrotach.

Opublikowano
Witam

Panowie posiadam A4 B5 z silnikiem 1,6 i chciałbym żeby doszło parę koni i NM.

Wiem powiecie że to nie opłacalne że lepiej zrobić SWAP na 1,8T.

Ale nie chcę tego robić, chcę żeby został ten silnik który mam, ale jednocześnie chciałbym coś więcej z niego wydusić proszę podpowiedzcie mi co można w tym temacie zrobić

sprzedaj grata i kup 1.8T

bedzie szybciej i dużo taniej

Opublikowano
  • Autor

chłopaki ja wiem że to może nie jest zbyt opłacalny interes, ale auto jest w rodzinie od nowości i ma oryginalny przebieg 151 tys km jest w stanie idealnym dostałem je od rodziców i musi pozostać w rodzinie ale tez nie chce do końca jeździć całkowitą serią więc proszę powiedzcie co mogę zrobić

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

1. Wycięcie kata jak najbardziej planowałem już wcześniej

2. Większe wtryski np z 1,8

3. Filtr powietrza K&N

4.Dolot k&N

5. obróbka głowicy - tu zupełnie nie wiem na czym się skupić

6. Inna mapa pod nowe wtryski i dolot

póki co moje plany są takie jak napisałem wyżej może jeszcze macie jakieś pomysły jeżeli tak to proszę o podpowiedzi

Opublikowano

10kM i 15Nm wiecej moze bedzie

Opublikowano
  • Autor

echh tak źle i tak niedobrze 10 KM zawsze coś, ale gdzie szukać reszty

Opublikowano
echh tak źle i tak niedobrze 10 KM zawsze coś, ale gdzie szukać reszty

w 1.6 nie wiele osiagniesz daj sobie spokoj nie laduj kasy jak chcesz zeby zostal w rodzinie do jezdz seria :wink:

Opublikowano

laduj kase osiagniesz 300ps lekkim fantem znam patent za 4tys :slina:

Opublikowano
laduj kase osiagniesz 300ps lekkim fantem znam patent za 4tys :slina:

:eusathink:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

lepiej zmień na diesla :decayed:

Opublikowano
laduj kase osiagniesz 300ps lekkim fantem znam patent za 4tys :slina:

czekałem az sie odezwiesz:grin::grin::grin::grin::grin:

Napisałem juz worek pieniedzy wsadzisz a efekty beda marne

Opublikowano

nie nawracajcie chłopaka. Niech grzebie i reza w końcu będzie jeden z dłubniętym 1,6 na forum i będziemy mieli od kogo się uczyć. Wałek z ostrzejszy, wkład do filtra k&n (tez mam u siebie), wywal kat i jedz na program. :) Jeżeli masz tak samo odmę zj**.. jak u mnie w akl to przy okazji zabawy wyczyść przepustnice...

///

haha wsadzaj i jedziesz ;)Tuning - Chip &quot/120&quot/ Volkswagen Polo III 1.6 GTI 125 KM - Polo III - Polo - BENZYNA, LPG - VOLKSWAGEN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.