Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki klucz do sciągnęcia głowicy


bania

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie miłą niespodziankę ... pasek rozrządu postanowił przeskoczyć sobie parę ząbków :facepalm: zabrałem się za demontaż głowy ale widzę że bit którym odkręcałem głowice w 1.8 ADR nie pasuje ? Wiec czego mam szukać po sklepach ?Pytanie jeszcze czy wszystkie głowice od 2.4 pasują do mojego silnika ?AGA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to głowice w 2,4 są takie same różnice w mocy biorą się ze zmian w osprzęcie ale czy dokładnie będzie pasowac proponowałbym poczytać na forum a6, tam gdzieś widziałem taki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie miłą niespodziankę ... pasek rozrządu postanowił przeskoczyć sobie parę ząbków :facepalm: zabrałem się za demontaż głowy ale widzę że bit którym odkręcałem głowice w 1.8 ADR nie pasuje ? Wiec czego mam szukać po sklepach ?Pytanie jeszcze czy wszystkie głowice od 2.4 pasują do mojego silnika ?AGA ?

daj foto jak możesz

były TX-y i XZN-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakiś numerach nie da rady rozpoznać bo kupuje przez allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj foto to Ci powiem jaki to rozmiar

nie ma sensu kupować, zawsze można pożyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na foto nie za bardzo widać ;/ bo śruba jest głęboko w otworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi jeszcze jak najprościej rozpoznać głowice prawa lewa żeby handlarz się nie pierdyknoł

Klucz jaki potrzeba to TORX długi T50 kupiłem sobie cały zestaw .Zaworki dostały lekkiego shota i sie nie domykają .

Nie chce zakładać drugiego tematu mam silnik z dość dużym przebiegiem i sie zastanawiam czy go ratować - remontować czy brać jakiś goły słupek cenowo to wygląda podobnie . Kto zna wymiary Cylindrów i normy zużyć tłoki u mnie dość mocno latają w tulei podejrzewam zapieczone pierścienie chętnie bym sobie to pomierzył tylko trzeba mieć dane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewej głowicy jest oznaczenie modelu silnika na na prawej brak tego oznaczenia;

100_2133.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa siedząc w aucie czy twarzą do silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...