Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Moje Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Pamiętajcie koledzy ze forum jest nie tylko dla wielbicieli Audi ale tez dla amatorów cudzej własności niestety. Takimi informacjami ułatwiacie potencjalną kradzież.... Po co zamieszczać w necie gdzie dane auto stoi trochę to nierozsądne... Tak poza tym fajne auto i dobra baza pod mody;)

dzieki !;)

Ps. Miron nie napisal gdzie znajduje sie moje i jego auto tylko inne;p :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Pamiętajcie koledzy ze forum jest nie tylko dla wielbicieli Audi ale tez dla amatorów cudzej własności niestety. Takimi informacjami ułatwiacie potencjalną kradzież.... Po co zamieszczać w necie gdzie dane auto stoi trochę to nierozsądne... Tak poza tym fajne auto i dobra baza pod mody;)

Każdy ogarnięty złodziej wie gdzie takie auto stoi na danej wsi :wink:

Co racja to racja zadne zabezpieczenia nie pomoga przed nimi :kwasny:

Opublikowano
Co racja to racja zadne zabezpieczenia nie pomoga przed nimi :kwasny:

Granat pod siedzeniem lub deska z gwoździami:grin:

Opublikowano
Co racja to racja zadne zabezpieczenia nie pomoga przed nimi :kwasny:

Granat pod siedzeniem lub deska z gwoździami:grin:

Tiaa i jeszcze Ty wyrok dostaniesz jak się baranowi coś stanie:whistling:

PS. Gratuluję autka i bezawaryjnej jazdy życzę:wink:

Opublikowano
Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

spoko nie ma sprawy bedzie lepiej niz w zakopanym jak popilismy heh

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Wezme wezme nie ma sprawy ;)) jak zobacze twoje wozidlo u nas w miescie to napewno bede prowokowal i predzej czy pozniej sie poznamy;) bo chyba nie ma u nas duzo Be 8-emek;p

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

hehe nie no az tak zle to nie bedzie mam nadzieje :)) :shock3::shock3:

hehe - też Cię będę wypatrywał

Ps. i możesz mnie podpuszczać - mam silną psyche - no chyba że pojedziesz bmwu :grin:

W Knurowie z Twoją to teraz mamy 4 szt.

Czarny sedan 2.0tdi z ledami z tyłu (ul.Wolności)

Czarny avant 2.0tdi 2008r (ul.Niepodległości)

Moja no i teraz Twoja

Widać czasami jeszcze 2.0tdi srebrnego sedana z ledami z tyłu na tablicach SR (pani pracuje w szpitalu i parkuje na Floriana)

:decayed::decayed:....................wiem, wiem - walnięty jestem :kox:

WRC, może my też zrobimy taki "spis powszechny" z A4 B8 w Rzeszowie... :) [sorry za OT]

Opublikowano

Gratulacje Kolego, kolorek porządny a B8 pikna :wink:

Opublikowano
  • Autor
Paweł wpadaj na zlota ocenimi na żywo auto:) a tak jak rozmawialismy program sie by przydal bo na ta mase troche slaby silnik :wink:

spoko nie ma sprawy bedzie lepiej niz w zakopanym jak popilismy heh

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

Wezme wezme nie ma sprawy ;)) jak zobacze twoje wozidlo u nas w miescie to napewno bede prowokowal i predzej czy pozniej sie poznamy;) bo chyba nie ma u nas duzo Be 8-emek;p

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Wpadaj na zlota i zabieraj zeszyt i długopis

Zrobimy listę modów i podpowiemy Ci co masz wyrezać :decayed:

Ps. mnie teraz i następny piątek nie będzie

wpadaj, wpadaj... a za jakiś rok, dwa stwierdzisz że pierwszy spot byl największym Twoim życiowym błędem :grin:

hehe nie no az tak zle to nie bedzie mam nadzieje :)) :shock3::shock3:

hehe - też Cię będę wypatrywał

Ps. i możesz mnie podpuszczać - mam silną psyche - no chyba że pojedziesz bmwu :grin:

W Knurowie z Twoją to teraz mamy 4 szt.

Czarny sedan 2.0tdi z ledami z tyłu (ul.Wolności)

Czarny avant 2.0tdi 2008r (ul.Niepodległości)

Moja no i teraz Twoja

Widać czasami jeszcze 2.0tdi srebrnego sedana z ledami z tyłu na tablicach SR (pani pracuje w szpitalu i parkuje na Floriana)

:decayed::decayed:....................wiem, wiem - walnięty jestem :kox:

WRC, może my też zrobimy taki "spis powszechny" z A4 B8 w Rzeszowie... :) [sorry za OT]

spoko nie ma sprawy piszcie ile chcecie :))

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Gratulacje Kolego, kolorek porządny a B8 pikna :wink:

dziekuje czarny kolorek mi tez sie podoba wiec kupilem taki :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Ogarnia ktos temat zmiany lamp na ledy ??? na slasku??:):decayed:

Opublikowano

Chodziło mi o pomoc a nie o firme;p ale dzieki lepsze to niz nic;))

:wink:

zapytaj ile wezmą $ ? :eusathink:

Opublikowano

Furka bardzo ładna i rozsądna ... Gratki i bezawaryjnej jazdy ... :a4fan::drunk:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

troche tu nie pisalem takze dzis wklejam moje nowe Aligatorowe Kreski;p

20130222_184912.jpg

Opublikowano
  • Autor
Graty MODA :thumbup1:

dziekuje:)

Opublikowano

Ładny Nm wyszedł :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

chcialem zeby byl wyzszy bo i tak bede zmienial turbo za jakis czas tylko sie zastanawiam czy big turbo wrzucic czy caha

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 11:02 ----------

eibach pro-kit

20130424_123345.jpg

Opublikowano

Mierzyłes ile auto ma teraz prześwitu? Jak z komfortem?

Opublikowano
  • Autor
Mierzyłes ile auto ma teraz prześwitu? Jak z komfortem?

nie wiem ale tak na oko z 4cm-3,5cm przeswitu komfort na zakretach wiadomo lepiej sie prowadzi troche twardsze jest ale nieodczuwalna roznica:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ściema SzybeK :) Sorki za jakosc zdjec na zywo troche lepiej to wyglada:)

20130630_163936.jpg

20130630_163848.jpg

Opublikowano

jakieś takie małe to kółko i stoi jak koza :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.