Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia szczotkowane alu na lusterka?


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysl zeby w mojej A4 ( ciemny granat) okleic lusterka zewnetrzne folia szczotkowanym alu. Cos na wzor tych z S4. Tylko ze mi sie chromowane nie podobaja za bardzo. Taki jasny srebrny mat by wyszedl bo malowac mi je szkoda... Co o tym myslicie? Da sie jakos zdjac te obudowy czy trzeba cale lusterka sciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki? Jak sie zdejmuje te obudowy ciezko sie to robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się okleja taką folią ja zamawiałem na alledrogo oklejałem dekory wew. (szczotkowane amelinium). trochę zabawy ale efekt zajefajny. Polecam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki? Jak sie zdejmuje te obudowy ciezko sie to robi?

Dasz sobie radę bez foto story - odkręcasz dwa wkręty od spodu, zajrzysz do środka i będzie wszystko jasne :wink: tylko najlepiej w garażu i troszkę ogrzej obudowy (suszarka etc.) wiadomo jak to z plastikami w zimie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym tylko ze cena ori mnie zabija a chromow z allegro nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma te 600 drugi nie ma :) Jeśli przy robocie samemu z folią, wyjdzie dobra różnica w cenie toja bym próbował sam.:)

A tak na marginesie ile trzeba zainwestowac żeby zrobic te lusterka folią? Wyglądają naprawdę fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się okleja taką folią ja zamawiałem na alledrogo oklejałem dekory wew. (szczotkowane amelinium). trochę zabawy ale efekt zajefajny. Polecam :banan:

Egon masz jakies zdjęcia z tych dekorów?wszyskie zaoblenia Ci ładnie wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki? Jak sie zdejmuje te obudowy ciezko sie to robi?

Dasz sobie radę bez foto story - odkręcasz dwa wkręty od spodu, zajrzysz do środka i będzie wszystko jasne :wink: tylko najlepiej w garażu i troszkę ogrzej obudowy (suszarka etc.) wiadomo jak to z plastikami w zimie :kwasny:

:: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takiej foli mówicie czy macie coś lepszego na oku?

FOLIA SREBRNA METALIC TERMOPLASTYCZNA 49cm/100cm (2847485372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Temat bardzo fajny, bo po co wydawać tyle kasy na lustra od S4, jak można zrobić podobny efekt za kilka zł :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek ale jak chcesz to mogę zrobić nieźle nawet to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o folie szczotkowane alu firmy 3m. Oklejałem rowniez nią dekory w A4 i wyszlo prawie jak ori. A chodzi mi zeby byly matowe te lustra a nie chromowane:) ucho.77 dzieki za linka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadacie ze wydawanie kasy. wiadomo ze jak bede sprzedawał auto to pojdzie golas na 15 z seryjnym zawiasem:decayed:

takie lusterka zawsze sprzedam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysl zeby w mojej A4 ( ciemny granat) okleic lusterka zewnetrzne folia szczotkowanym alu. Cos na wzor tych z S4. Tylko ze mi sie chromowane nie podobaja za bardzo. Taki jasny srebrny mat by wyszedl bo malowac mi je szkoda... Co o tym myslicie? Da sie jakos zdjac te obudowy czy trzeba cale lusterka sciagac?

Pod lustekime masz 2 sruby odkrec je nastepnie szkło daj na maxa w dół i reka wycisni szkło na zew. nastepnie obudowe lusterka wyciągni do góry i masz obudowe w reku. Jesli chodzi o oklejenie to polecam zajmuje sie oklejaniem aut folia wylewna Jesli masz pytania pisz na PW momogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja okleiłem jednym kawałkiem carbonu i nie zajmuje się tym zawodowo :decayed:

http://images43.fotosik.pl/1583/78c13f00f1ed9150med.jpg

http://images46.fotosik.pl/1805/855e3fc15d436eeamed.jpg

http://images43.fotosik.pl/1583/8cd9dbdda3e379c3med.jpg

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

tu jest wątek o tym

http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/oklejanie-auta-folia-np-czarny-mat-234816/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...