Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednia szyba - dziwne refleksy


mobi

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie szyby na nową musiałem ją reklamować ponieważ na samym srodku miałem skaze jakby nie dogrzanej szyby i byla mala bańka która zniekształcała mi obraz w tym miejscu. Zareklamowałem ją i dostałem nową szybę. Nie wiem czy juz jestem dziwnie wyczulony ale mam teraz wrażenie że jak jadę wieczorem samochodem to z daleka włączone lampy samochodowe samochodów jadących z naprzeciwka wydają mi się "potrójne" tzn jedno światło mocniejsze prawdziwe i dwa troche słabsze jedno wyżej drugie niżej. Z daleka samochody wyglądają jak samochody ciężarowe a im bliżej tym to światło sie zbiega. Czy macie to samo czy ja juz sobie wmawiam? Wzrok mam dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem szybę na nowa bo była porysowana firma pilington różnica na plus podasz jazdy nocą i w deszczu. Światła aut widzę normalnie żadnych 3 :-P. Ps można masz szybę 3d najnowszej generacji hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie ogladasz Perfekcyjnej Pani domu... :D Wymyj ja porzadnie i przetrzyj woda z gliceryna. Mozliwe ze jest jakos zatluszczona. Jesli nie pomoze, to w tych samych warunkach przejedz sie innym autem. Jesli bedzie wg Ciebie normalnie, to znaczy, ze z szyba jest cos nie tak, a jesli bedziesz mial takie saeme wrazenia, to bardzo mi przykro:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a da sie jakos zlikwidowac lekkie zarysowanie ? Bo wycieraczka , a raczej ten uchwyt trzymajacy gume mi lekko zarysowal po stronie pasazera.... nie jest to bardzo widoczne, ale jednak jest i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic, czy mam z tym zyc ? :) Metal sie odgial i wycieraczka byla pochylona, a skaplem sie o tym dopiero jak byl duzy deszcz, bo mi nagle zaczela piszczec ...dzis zachodze , sprawdzam a tu lekka rysa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...