Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.0 130ps ALT - błąd 17887 - Brake Boost Vacuum System


GMCARS

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to co wchodzi w dolot pod harmonijką od czwórnika?

AUDI A4 B6 2.0 ALT RURA POWIETRZA 06B129627T (2795759570) - motoAllegro

To na pewno jest zaślepione. Nie moge znaleźć nigdzie foto ALTa ze zdjętym kolektorem ssącym ale dobrze zajrzysz to ta rura przechodzi przy chłodnicy oleju i kończy się w okolicach poniżej termostatu:decayed:

To muszę wytargać to ustrojstwo i połączyć chyba tak jak myślałem i dolotową rurę całkiem zaślepić żeby syf nie szedł i lewe obroty:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwoch miesiecy walcze z bledem 17887.

Na poczatku usterki na moim VAG pompka testu nie przechodzila.

Pare dni temu pojechalem do specjalisty od VAGa.

Podlaczyl VCDS, pozniej VAS 5051B. Przeprowadzil test pompki zakonczomy pomyslnie. 3 minuty pozniej znowu podglad parametrow i ponowny pomyslny test. Pompka sprawna, podcisnienie nie ucieka. Pod maska nic podejrzanego nie widac.

Pierwszy raz spotkal sie z takim przypadkiem, ze mimo bledu testy wychodza OK.

Kazal mi robic podglad zachowania czujnika hamulca przy zalaczaniu pompki, pozniej zdac relacje idalej bedzie sie myslec.

Jesli koniecznie chce,to wymieni mi zaworki zwrotne,ale one sa od cisnienia, a nie podcisnienia i nic to raczej nie da.

Jak na razie pompka tylko daje o sobie znac przy porannym odpaleniu i muskaniu pedalu gazu - pierwsza minuta. POzniej juz jest spokoj.

Blad 17887 po skasowaniu pojawia sie po chwili.

Zadnych innych objawow z silnikiem nie mam. No moze jakby efekt lekkieko wypadania zaplonow na zimnym silniku - sporadycznie na jalowym przez pierwsze pare minut. VAG nic nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...