Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory Valeo d2s słabo świecą !! Pomocy


beny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wrzuciłem niedawno do mojej B5tki reflektory Valeo d2s+h7. Wszystko ładnie pięknie, zostały ustawione na stacji diagnostycznej no i oczywiście chciałem te ksenonki przetestować w akcji, więc pojechałem w nocy na jakieś zaciemnione miejsce a tu .. zawód, spodziewałem się czegoś więcej. Żarniki mam od poprzedniego właściciela tych lamp nie wiem co to i czy dobre, ale ten gość zapewniał mnie że świecą ładnie i że na swojej wichurze przy nich nie używał długich, więc nawet ich nie zmieniałem. I tu moje pytanie czego to może być wina i czy można jakoś temu zaradzić. Pozdrawiam klubowiczów !

Dodam jeszcze, że klosze nie są porysowane czy zmatowiałe aż tak by przeszkadzało światłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź stan zwierciadeł odblasków w soczewkach , bo prawdopodobnie poprzedni właściciel , miał słabe światła z powodu wypalonych luster i dlatego się ich pozbył.

Czeka cie regeneracja zwierciadeł albo wymiana całych projektorków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić ich stan? jak poznać, że są już wypalone? i jakie to mniej, więcej koszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz małe lusterko i bedziesz widział odbłysnik. ale na 99% masz wypalone jak mowisz ze słąbo swieca.

mozna zregenerowac te odbłysniki. ewentualnie kupić niewypalone. mozna tez przerobic lampy na bixenon.

jak coś to piszcie na pw napewno da sie coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym auto poziomowaniem w tych lampach? Czujniki maja w sobie czy gdzie powinny być? Bo zacząłem się zastanawiać czy to by nie mogło być przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Qwerty ja mam pytanie do Ciebie ponieważ również te reflektory (tyle że HCR) u mnie dość słabo świecą z tym, że ja teoretycznie sprawdzałem przed założeniem soczewki u fachmana i stwierdził, że są ok (nie mniej jeszcze upewnie się w innym zakładzie po świętach), ale moje pytanie takie jest, przy rezaniu ich dostałem wtyczki od elektrycznych szyb a co za tym idzie one mają te piny gdzie akurat podchodzą światła mijania z cienkim przewodem, dodatkowo wszystkie przewody do nowej kostki połączyłem na konkektorkach i ładnie zaizolowałem. Czy myślisz, że może tu być problem? Dodam, że napięcie już na samej kostce do żarówki ma ok 13.5V.

A jak to jest z tym auto poziomowaniem w tych lampach? Czujniki maja w sobie czy gdzie powinny być? Bo zacząłem się zastanawiać czy to by nie mogło być przyczyną

Czujniki do układu samopoziomowania to o ile się nie mylę są montowane w tylnej belce jeśli samochód jest w takowy system wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Qwerty ja mam pytanie do Ciebie ponieważ również te reflektory (tyle że HCR) u mnie dość słabo świecą z tym, że ja teoretycznie sprawdzałem przed założeniem soczewki u fachmana i stwierdził, że są ok (nie mniej jeszcze upewnie się w innym zakładzie po świętach), ale moje pytanie takie jest, przy rezaniu ich dostałem wtyczki od elektrycznych szyb a co za tym idzie one mają te piny gdzie akurat podchodzą światła mijania z cienkim przewodem, dodatkowo wszystkie przewody do nowej kostki połączyłem na konkektorkach i ładnie zaizolowałem. Czy myślisz, że może tu być problem? Dodam, że napięcie już na samej kostce do żarówki ma ok 13.5V.
A jak to jest z tym auto poziomowaniem w tych lampach? Czujniki maja w sobie czy gdzie powinny być? Bo zacząłem się zastanawiać czy to by nie mogło być przyczyną

Czujniki do układu samopoziomowania to o ile się nie mylę są montowane w tylnej belce jeśli samochód jest w takowy system wyposażony.

to jest cały układ, czujnik jest w belce z tyłu i wahacz lewy przód, cały moduł sterujący jest z tyłu pod siedzeniem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...