Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moj Audik A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Oto moj Audi A4 B6 z 2004 roku 1.9 TDI 131 KM. :a4fan:

Autko sprowadziłem z Niemiec, jest wyposazone w:

- 6 biegow

-tempomat

-klimatronic

-podgrzewane foteliki

- skorzana multifunkcyjna kierownica

- parktronic tył

- radio cd ori

- pakiet chrom

- malowane doły ori

Jezeli chodzi o przeprowadzone zmiany:

- felga 17 OZ Michelangelo

- grill s4 ori

- osłonki pod maska s4

- xenon PHILIPS 5000K

Plany

- pakiet s-line

Zdjecia

01.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

02.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

03.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

04.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

05.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

06.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Opublikowano

Napisz cos wiecej o aucie, fajne jest to i fajną stronke mu zrob :decayed: No i foty wnętrza by się przydały :wink:

Opublikowano

Szukaj podwojnego wydechu w b6 robi duza robote

Opublikowano
  • Autor

Ogolnie fajnie by bylo dostac kompletny pakiet s-line, byly na dwa wydechy nawet, ale to jak narazie jeszcze plany :decayed:

Opublikowano

HID:facepalm:

Poza tym fajny furacz :decayed:

Opublikowano
HID:facepalm:

Poza tym fajny furacz :decayed:

oj tam oj tam sam jezdze na hidach i nwet sobie chwale dobrze sie sprawuja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jezeli chodzi o HiDy to jak narazie dobrze sie sprawuja, a barwa załozona wyglada jak ori, nie jest jakos przesadnie niebieska ani fioletowa i na drodze raczej nikomu nie przeszkadza :decayed:

Tak chciałbym zeby auto w przyszlosci wygladało ale z tego co wiem to jak narazie dosyc droga inwestycja :kwasny:

08.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Ładny furacz i zgodzę się z wysokością inwestycji, sam już podejmowałem się powoli tematu, ale jest to na tyle nieopłacalne, że lepiej szukać wersji z pakietem S-line w rozsądnej cenie, wiem bo już nie jednemu pomogłem znaleźć taki samochód a własnie szukam dla siebie :wink: co nie znaczy, że jeśli się trafiają mega okazje do s line to nie kupować, jeśli masz w planach wymodzić auto po swojemu to przeglądaj allegro bo czasem można szarpnąć dobre okazje :naughty:

Opublikowano
HID:facepalm:

Poza tym fajny furacz :decayed:

nie kazdego stac na bixy a hidy dobrze sie sprawowaly i umnie wiec nie wiem po co te :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
HID:facepalm:

Poza tym fajny furacz :decayed:

nie kazdego stac na bixy a hidy dobrze sie sprawowaly i umnie wiec nie wiem po co te :facepalm::facepalm::facepalm:

wiadomo bix fajna spawa ale ich cena :kwasny: szczerze to nie widze roznicy miedzy dobrym hidem a xenonem swieci tak samo wiec nie ma co pchac sie w koszta no chyba ze sie ma kase to co innego :decayed: z tego co mi polocjant powiedzial to spryski nie sa wymagane nie wiem czy to prawda no ale , co innego samopoziom . mimo wielu kontroli nigdy nie mialem z tym problemow :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.