Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z HID-ami


jacek28

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni zauważyłem taki oto problem,nie wiem czy to wina niskich temperatur czy wogóle tego zestawu,otóż podczas uruchomiania samachodu lub włączaniu świateł wyskakuja kontrolki abs esp i hamulca,raz sie to dzieje raz nie,jak sie zapala te kontrolki wystarczy ze zgasze auto i odpale ponownie,ma ktos pomysł jak to usunąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zauważyłem taki oto problem,nie wiem czy to wina niskich temperatur czy wogóle tego zestawu,otóż podczas uruchomiania samachodu lub włączaniu świateł wyskakuja kontrolki abs esp i hamulca,raz sie to dzieje raz nie,jak sie zapala te kontrolki wystarczy ze zgasze auto i odpale ponownie,ma ktos pomysł jak to usunąc?

Wywalić HIDy i po problemie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem jutro wstawiam warning canceller oszukiwacz can bus i zobaczymy.Mam zwykly zestaw nawet nie cyfrowy,radia nie zakloca , tylko czasami te bledy sie pojawiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warning canceller zamontowany i nic to nie dało bledy sa dalej a w b5 tego nie bylo .Moge komus odsprzedac nowy zestaw h7 z przetwornicami 6000k. Chyba ze uda mi sie odeslac dla sprzedajacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałem,ten canceller to by Ci może pomógł co do błedu przepalonej żarówki a z tym abs esp itd.nic nie daje,ja wróciłem do normalnych żarówek ale troche kicha jest,wkurza mnie jazda na takich żółtkach,póki nie wróce do jakis lepszych hidów spróbuje założyc cos takiego

Żarówki X-Xenon Look H7 12 Volt 55W motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki te na pewno nie będą świeciły tak jak na zdjęciu jak już to na biało a przy dobrym wietrze delikatna niebieska poświata ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej dodac pare zl i kupic takie cos

PHILIPS 2x H7 Blue Vision ultra Xenon effect+2xW5W (2862831496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A co do hidow to raczej jakich bys nie kupil to beda bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez na hidach mam taki problem czasami ale jak jest bardzo zimno i zdarza sie raz na 10 uruchomien wlacznika ... pewnie jakie komu przetwornice sie trafia to takie zaklucenia wychodza.. swoja droga moze ktos poleci jakies lepsze przetwornice do hida ?bo wiem ze duzo ludzi zmienialo i u niektorych bylo dobrze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc problem tkwi w pompie abs jest w lewym nadkolu i ona zakloca przetwornice,sprobuje zmienic polozenie przetw. i dodatkowo zaekranowac ja z przewodami moze pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to moze być to ze blisko jest pompa abs.Faktem jest też ze jak było cieplej nie było problemu,to jak mróz to co od razu zakłócenia,china to china nie ma sie co łudzic,sam człowiek jest głupi a sprzedawca jak napisałem mu ze takie problemy sa nawet nie raczy odpowiedziec byle dalej sprzedawac szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony waw pl u tego goscia na allegro sie kupuje juz ktos zapodawal na forum.Bralem pare lat temu u niego do b5 i zero problemow pare lat no ale autko poszlo do zyda :).Jutro bede walczyl tylko musze tasme alu kupic i zmienic mocowanie przetwornicy.Porzadnie trzeba zekranowac.Zauwazylem ze jak autko pojezdzi troche sie zagrzeje nie wyskakuja bledy.

Jacek28 a ty jak rezygnujesz z tych ksenow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...