Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mogę zaskarżyć szpital? PILNE. Proszę o pomoc


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz mi uwierzyć na słowo i jest to przykre ale nie jesteś pierwszą osobą w tym kraju w takiej sytuacji. Kiedyś ludzie nie zdawali sobie sprawy z możliwości jakie daje prawo w takich sytuacjach. Teraz ilość pozwów przeciwko szpitalom rośnie bardzo szybko. Nie jest to łatwa i krótka walka. Tutaj trzeba dużo cierpliwości. Ludzie stają się coraz bardziej świadomi swoich praw (a szczególnie prawnicy). Szpitale też zaczynają się bać bo coraz większe ubezpieczenia muszą mieć.

Szukaj prawnika i zbieraj kwity. Jeśli prawnik podejmie decyzje o złożeniu wniosku do sądu. To jest tylko generalizowanie bo to są delikatne i indywidualne sprawy.

PS Nasza służba zdrowia jest wyjątkowo dobra porównując do krajów UE:wink:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Zakończ temat na publicznym forum bo zaraz ludzie zaczną pisać że powinieneś wziąć pistolet i odstrzelić połowę szpitala a później iść na Wiejską z granatem. Myślę że masz wystarczająco dużo nerwów żeby jeszcze się tutaj nakręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wykorzystali kase na ten rok i przełożyli.

Pozatym współczuje, wiem jaki to ból bo też pochowałem ojca.

Mam kolege co się z nimi sądzi, po tym jak zmarły mu bliźniaki przy porodzie.

Wiem że prowadzi mu to jakaś firma z Gdańska co sie tylko tym zajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Okazało się, że powodem przesunięcia terminu operacji z 3 grudnia na 3 stycznia, było wyczerpanie limitu zastawek na ten rok. Oprócz przesunięcia terminu operacji mojego taty, operacje innych pacjentów też zostały przesunięte właśnie z powodu wyczerpania zastawek. Czy w przypadku śmierci innych pacjentów, którzy czekali na zastawki można by złożyć pozew zbiorowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Okazało się, że powodem przesunięcia terminu operacji z 3 grudnia na 3 stycznia, było wyczerpanie limitu zastawek na ten rok. Oprócz przesunięcia terminu operacji mojego taty, operacje innych pacjentów też zostały przesunięte właśnie z powodu wyczerpania zastawek. Czy w przypadku śmierci innych pacjentów, którzy czekali na zastawki można by złożyć pozew zbiorowy?

Człowieku! Zrób to co co napisałem wyżej i nie dywaguj. Myślisz jak przeciętny obywatel i obawiasz się reakcji machiny urzędniczej na twoją akcję. Błąd. Działaj tak jak napisałem. Szlak przetarty. Zanim zadzwonisz do Rzecznika Praw Pacjenta, pomyśl o kwocie odszkodowania (spytają cię o to), bo to jedyna forma rekompensaty ze strony szeroko rozumianej administracji państwowej. Zrób tak i zakończ temat na forum. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...