Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] kupiłem auto z chiptuning co to za chip????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam pytanko bo kupiłem autko z niemiec z chipem audi a4 1.9tdi 90ps pod maska mam taką metalową kostke o wymiarach 7x5cm na niej jest napis d-chip i od niej wychodzą kable do akumlatora i do silnika nie znam sie na tym ale może mi ktoś powie co to za chip czy zwieksza moc silnika jak tak to o ile czy jest dobry czy nie powiem szczerze ze autko sobie hula troche. a nie znam sie natym za bardzo.

Dzieki.

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam pytanko bo kupiłem autko z niemiec z chipem audi a4 1.9tdi 90ps pod maska mam taką metalową kostke o wymiarach 7x5cm na niej jest napis d-chip i od niej wychodzą kable do akumlatora i do silnika nie znam sie na tym ale może mi ktoś powie co to za chip czy zwieksza moc silnika jak tak to o ile czy jest dobry czy nie powiem szczerze ze autko sobie hula troche. a nie znam sie natym za bardzo.

Dzieki.

masz box'a ... a kazdy BOX to zło ... :evil:

ja bym wypial i zobil normalna korekcje softu ...

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mam pytanko bo kupiłem autko z niemiec z chipem audi a4 1.9tdi 90ps pod maska mam taką metalową kostke o wymiarach 7x5cm na niej jest napis d-chip i od niej wychodzą kable do akumlatora i do silnika nie znam sie na tym ale może mi ktoś powie co to za chip czy zwieksza moc silnika jak tak to o ile czy jest dobry czy nie powiem szczerze ze autko sobie hula troche. a nie znam sie natym za bardzo.

Dzieki.

Bez tego będzie hulać nie wiele gożej ale potrzebny ci prawdziwy chip :)
Opublikowano

wypinaj to g... i zrób sobie porządny program :th:, byle nie gotowca :thumbdown:

Opublikowano

jak ci sie nic z autem nie dzieje to zostaw jak jest, ewentualnie podjedz na hamownie i zobacz ile masz tak naprawde mocy. Skoro nic sie zlego nie dzieje to po co masz rezygnowac z czegos za co ktos juz zaplacil i doplacac zeby bylo troche lepiej (poza tym nie wiadomo co to za box i czy jest bardzo fatalny)

Opublikowano

jezeli nie chcesz miec problemow w niedalekiej przyszlosci to wypnij to :>

Opublikowano

jak ci sie nic z autem nie dzieje to zostaw jak jest, ewentualnie podjedz na hamownie i zobacz ile masz tak naprawde mocy. Skoro nic sie zlego nie dzieje to po co masz rezygnowac z czegos za co ktos juz zaplacil i doplacac zeby bylo troche lepiej (poza tym nie wiadomo co to za box i czy jest bardzo fatalny)

Bzdury....

wypinaj to "coś" jak najszybciej

Opublikowano

to gó...o (to nie program tylko wirus) oszukuje ECU, a to nic dobrego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a ile bedzie mnie kosztowało takie wypniecie tego i zresetowanie komputera

Opublikowano

wypnij i ewentualnie zczytaj błędy , które ten "chip" ci zrobił, jak znajdziesz kogoś z forum z VAGiem z twojej okolicy może zrobi ci to za :drinks:

Opublikowano

Kolego, umów się z Rogalem (Rogalotti forumowy) i nie żałuj kilomoterków do Warszwki bo naprawdę WARTO. Ja nie żałuję, a niunia zachwyca wszystkich :>

Opublikowano

Dokładnie - jedź do Rogala - ja jechałem 400 km ale warto było - Box to jest zło i nie słuchaj innych że to jest dobre. Jak ma być dobre skoro nie jest to nowa mapa tylko coś co oszukuje ECU i zwiększa bokiem dawkę moczu :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.