-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy i juz nie odpala
Jak mi tak zrobił, to pokazywał błąd szyny zasilającej w elektronice pompy, czyli że pompa się wyjarała. Zobacz czy ci podaje paliwo na wtryski, ale obstawiam że nie. Pompa do regeneracji. Ja kupiłem regenerowaną za zwrotem starej. Ile przejechałeś na tej pompie??
-
[B5 AKN] 2,5 TDi - czkawka na zimnym silniku - NOWE LOGI !!
Nowa przepływka w ASO Premium w Poznaniu 375 zł przy zdaniu starej, a w InterCars bez zdawania dałem chyba 600 zł
-
[B5 AKN] Problem z odpalaniem na ciepłym silniku - złe rozwiązanie!
Miałem ten sam problem i to co radzi "kudłaty66" okazało się strzałem w dziesiątkę. A zrobił to Rogalotti przy okazji chipturingu silnika na 180 KM. I teraz odpala na dotyk.
-
[B5 AKN] Prześwit na mocowaniu przepływomierza
Niestety nic nie było. A można go kupić w serwisie? i za ile?
-
[B5 AKN] Prześwit na mocowaniu przepływomierza
Podczas wymiany filtru powietrza moją uwagę zwróciły dwie szczeliny na łączeniu górnej części obudowy filtru powietrza z przepływomierzem. Przepływomierz Bosha ma dwie szczeliny, przez które ciągnie powietrze. Założyłem podkładkę papierową z opakowania po filtrze powietrza, bo moje myślenie poszło w kierunku: po co filtr jak ciągnie szczelinami "syf" z otoczenia. A jak jest u was koledzy?
-
[B5 AKN] Ubywajacy płyn chłodzący
Miałem podobny problem i powodem był pęknięty od spodu zbiornik wyrównawczy. Płyn wyciekał i jak koledzy pisali zaraz parował, więc prawie nie do wykrycia.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Panowie i koledzy!!!! A czy nie prościej zakołkować wszystkie "kółka"(tzn. WAŁ+POMPĘ WTRYSKOWĄ) i tak ustawić fabryczne USTAWIENIA????
-
[B5 AKN] Brak mocy powyżej 3500 obrotów
miałem coś podobnego i "mehanior" na słuch orzekł: TURBINA i 2300 poszło się pizgać i tak było do D...y Teraz po wydaniu ileś tam kasiorów jeste HEAPPY i ROGALOWI bo to była tylko przepływka....
-
[B5 AKN] Spadek mocy w górach
:>a mnie w górkach odwrotnie; spalanie spadło; tylko jedno jest ważne: czy pod górkę piłujesz???
-
[B5 AKN] Naprawa elektroniki pompy wtryskowej VP 44
Już kupiłem pompę po regeneracji. Można zamknąć wątek.
-
[B5 AKN] Naprawa elektroniki pompy wtryskowej VP 44
Witam Kolegów. W czasie jazdy silnik zgasł. Podejrzenie na pompę wtryskową. Vag wskazał moduł sterowania pompą. Mam pytanie gdzie to mogę naprawić? Pompa wtryskowa do A4 2.5TDI V6. Pozdrawiam Trzeniu: a ile cię to kosztowało?
-
[ALL B5] kupiłem auto z chiptuning co to za chip????
Kolego, umów się z Rogalem (Rogalotti forumowy) i nie żałuj kilomoterków do Warszwki bo naprawdę WARTO. Ja nie żałuję, a niunia zachwyca wszystkich :>
-
Dobrzy chiptunerzy
:)ja jak większość polecam Rogala. Nie żal 300 km jakie zrobiłem aby do niego przybyć.... wracałem z "rogalami" (wypiekami) na twarzy :>
-
[ALL B5] Wymiana oleju przy 300000 km - na jaki, bo nie wiem co było lane ?
ja kupiłem w Krakowie i dystrybutora Motula po 200 zł za 5l
-
[B5 AKN] Brak mocy,brak max obrotów są logi, pomocy! 2,5TDI V6
a więc jaki w końcu masz silnik????? bo piszesz, że "silnik 2,5TDI V6 150KM i jest to AUDI A4 z 1999 roku" a w stopce masz cóś innego??????(Silnik: AFF 1.9 75PS)
hipcio
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta