Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??


Darecki_21

Rekomendowane odpowiedzi

można bez problemu, pasuje P&P

ale nic ze starego zderzaka się nie nadaje do s-line (no może zaślepki spryskiwaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny podejdą , ale kratki na halogeny już nie. Grill tak samo musisz zmienić. ;)

Grill musiałbym zmienic ze wzgledu na inny kształt ,wielkosc? czy ogolnie chodzi o kratke w srodku grilla?

Troche inne pytanie zderzak przedni rs4 to jest to samo co s-line? tylko ma te wloty z boku zderzaka?

Jakie sa roznice w tylnich zderzakach zwykły a s-line bo z tego co zauwazyłem to dla mnie roznia sie listwa chromowana , jedne maja inne nie maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o s-line to tylko halogeny można przełożyć ze starego co do rs4 oprócz wlotów jest chyba poszerzony bo rs4 ma nadkola poszerzane a tylni różni się dokładką tą cienką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co napisałes i z porownan co zrobiłem kratka bedzie pasowała.Mam silnik 2.0 Turbo i jest tam intercooler z lewej strony a z kodow wynika ze ta kratka z auckji jest bez wlotu intelcoolera , czy mozna sciagnac ten tył zeby był dolot czy ta kratka jednak sie nie nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co napisałes i z porownan co zrobiłem kratka bedzie pasowała.Mam silnik 2.0 Turbo i jest tam intercooler z lewej strony a z kodow wynika ze ta kratka z auckji jest bez wlotu intelcoolera , czy mozna sciagnac ten tył zeby był dolot czy ta kratka jednak sie nie nadaje?

Trudno jest mi powiedzieć,niech się inni wypowiedzą:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl kratki jest sciagany:wink:

W ASO masz za te same pieniądze ok. 70zł (poszukaj kogoś na forum z rabatem czesto chłopaki mają 15-20%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tylne zderzaki różnią się tylko dyfuzorami, możesz kupić je tanio w aso, jest kilka wariantów pojedyńczy podwójny diesel benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Chcę sobie zrobić xenony do furki, ale mam zderzak bez sprysków no i szukam nie koniecznie s-line, ale ze spryskami.

Trafiłem na coś takiego:

ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI AUDI A4 B7 WYSYŁKA GRATIS (3065840500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zderzak wygląda fajnie (no i ma miejsce na PDC), ale pytałem o niego i jest porysowany, zadrapany i wymaga lakierowania.

Jaki może być tego koszt? Jest sens kupowania takiego zderzaka, bo jak wiadomo wartość samochodu obniży się jak ktoś miernikiem lakieru będzie obskakiwał zderzak.

Chociaż nie prędko planuję go sprzedać, ale pytam na wszelki wypadek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie trafisz w stanie idealnym zawsze będzie gdzieś jakaś rysa itp. a koszt malowania zależy gdzie i kto ale powinni ci to zrobić 350-500zł,a co do miernika to nie zmierzy on grubości lakieru na plastikowym zderzaku tylko aluminium i zwykła blacha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na upartego jeśli bym lakierował cały to mógłbym kupić nawet dowolny kolor, tak?

W jakich cenach można kupić zderzak S-Line, bo tak jak na tej aukcji powyżej wyszłoby za zwykły z lakierowaniem kolo 550PLN, może warto pomyśleć o S-Line?

Jak wygląda sprawa PDC z przodu, nie przeszkadza to np w korkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...