Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dławi się i szarpie..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie macie jakiegoś speca który to ogarnie ? bo taki zabawy i próbowanie chyba nie wpływa korzystnie na motorek ?

Opublikowano

fulki a podrzuciłbyś do BKE ? z góry dzieki :hi:

Opublikowano

IFI :: Free services

chopin tu masz etke klikasz na link naciskasz car prog a potem to już z góry model i tp

silnik podcisnienie. pisz pw jak cos nie dasz rady

Opublikowano
IFI :: Free services

chopin tu masz etke klikasz na link naciskasz car prog a potem to już z góry model i tp

silnik podcisnienie. pisz pw jak cos nie dasz rady

kureczka wielkie dzięki fulki :hi:

Opublikowano
IFI :: Free services

chopin tu masz etke klikasz na link naciskasz car prog a potem to już z góry model i tp

silnik podcisnienie. pisz pw jak cos nie dasz rady

kureczka wielkie dzięki fulki :hi:

nie ma za co:-)

Opublikowano

no jest jest za pomoc :)

Opublikowano
  • Autor

Odnawiam ten wątek. Dalej mi to auto się dławi i szarpie. W końcu porobiłem pierwszy raz w życiu logi i chciałbym abyście coś powiedzieli na ten temat.

Trochę tam w tym wątku jest namieszane bo to z szwagrem robiliśmy i najpierw mieliśmy tylko dynamiczne a teraz zrobiłem statyczne i basic settings.

Będę chciał jeszcze raz zrobić grupę 011 dynamicznie gdyż wyszło mi duże przeładowanie a potem spada i znów rośnie.

Link do tego tematu co wstawiłem logi:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-sprawdzenie-logow-260263/

Ogólny opis z co się dzieję z moim autem jest w pierwszym poście.

Opublikowano

a nie zalałeś czasem bajurki na jakiejś wiejskiej stacji z mega dużą domieszką wody ?

Opublikowano
  • Autor

Zawsze tankuje na shell v-pover a czasami verve na Orlenie.. Myśle ze nie powinno tam być aż tak złej jakości paliwa...

Denerwuje mnie już troszeczke to auto.. Nie wiem co zrobić z tym przeladowaniem turbiny. Zastanawiam sie nad wymiana wezykow od podcisnienia i popatrzenia na te n18 - n75.. Tylko ostatnio nie mam czasu i dopiero w przyszłym tyg.

Byłem u dwóch mechaników przed kupnem kabla i twierdzili ze jest ok.. A z logow wydaje mi sie ze nie..

Może to ktoś ogarnąć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.