Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wczasy 2013 Chorwacja


piotrek27

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku byłem z dziewczyną + dwójka znajomych na Gran Canarii, krótki wypad - 7 pełnych dni na miejscu. Cała impreza za 2os. wyszła 4 tys zł razem z wynajętym autem na tydzień. Warto przemyśleć jako alternatywe dla Chorwacji, która fakt, jest piękna ale nie w sierpniu...

Podaj namiary na firmę, interesująca propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verus my byliśmy od 16 października w tym hotelu i płaciłem za dwie osoby ze śniadaniem i obiado-kolacją(w formie bufetu - było wszystko) za 6 nocy coś koło 3tyś zł, a warunki naprawdę super. W cenie oczywiście pełny room serwis (codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników itp.), net w pokoju i inne cuda na kiju (nie korzystaliśmy tylko z napojów w lodówce bo były drogie :) ), baseny (kryty i otwarty) przy hotelu oraz sauna też w cenie pokoju. Aha i na ceny na ich stronie oraz na stojaku przy recepcji nie patrz bo przyprawiają o ból głowy - o konkrety pytaj na recepcji (gadają po angielsku, rosyjsku i niemiecku) sądzę, że przez telefon bądź e-mail też się jakoś z cenami dogadasz.

Szczerze mówiąc jak podjechaliśmy pod hotel to też bałem się wysiąść, ale moje lepsza połowa nalegała i jakoś udało się dogadać - zwłaszcza, że była to podróż poślubna, więc raz na całe życie.

Widzisz, co człowiek to inne upodobania. Byłem w Chorwacji 7 razy i zjeździłem ten kraj dokładnie włącznie z wyspami. Zwykle poza sezonem. Apartament z bardzo dobrym standardem kosztował mnie zawsze około 12 euro za os/noc. Jakiś większy lokal 100m2 + taras, z bezpośrednim zejściem do morza max 15 euro.

W październiku byłem z dziewczyną + dwójka znajomych na Gran Canarii, krótki wypad - 7 pełnych dni na miejscu. Cała impreza za 2os. wyszła 4 tys zł razem z wynajętym autem na tydzień. Warto przemyśleć jako alternatywe dla Chorwacji, która fakt, jest piękna ale nie w sierpniu...

Podaj namiary na firmę, interesująca propozycja

Jaką firmę ? Bilety kupiłem u Ryanaira.

Nocleg tutaj : Bungalows Los Porches- Playa del Ingles - Gran Canaria - Grupo Gran Classic

Auto wynajęte na lotnisku - jest tam z 5 biur w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday village sagita z tui dojazd własny. 750 za osobę dojazd własny zsjebisty hotel miejsce i cena. Ja byłem na początku sezonu początek czerwca. Szczerze polecam. I taniocha jak nigdzie.

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Oczywiście clusiv żeby nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja nie BULGARIA co prawda jest tansza ale szalu nie ma a chorwacja i te widoki to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin607 pytałem w TUI i ten sam hotel w którym byłeś kosztuje 1776 zł os All inclusive na 7 dni w okresie 17.08-24.08, ładnie zdzierają w sezonie. A już tydzień później 1250 zł. No, ale cóż jak się jedzie w sezonie to tak jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sierpnia tego roku z żonką i małym synkiem wybraliśmy się samochodem do Chorwacji, okolice Splitu. Jak dla mnie rewelacja. Mogę polecić Chorwację. Piękne widoki i niedrogo. Naprawdę polecam:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin607 pytałem w TUI i ten sam hotel w którym byłeś kosztuje 1776 zł os All inclusive na 7 dni w okresie 17.08-24.08, ładnie zdzierają w sezonie. A już tydzień później 1250 zł. No, ale cóż jak się jedzie w sezonie to tak jest..

Dlatego ja zawsze na poczatku albo na koncu jade. Mniej ludzi obsluga jest jeszcze usmiechnieta i taniej duzo taniej. Jeszcze mozna na lesta poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega byl sam z dziewczyna autem swoim na 10 dni i wszystko go wynioslo 5000 , drugi byl z zona i dzieckiem, tez autem , na 10 czy tam 11 i wynioslo go to 4500 zl

Inny zas kolega znalazl jakies biuro podrozy gdzie niby 15 dni ( 12 pobytu) wychodzi na glowe 1600 zl ale szczegolow nie znam. A z opowiadan ich wynika, ze to najlepsze wakacje w zyciu wlasnie dziek itemu ze sami autem byli i sami te piekne trasy pokonywali :)

Takze rozwaz te opcje :)

znajomi też byli i właśnie to samo mówili, ja tez bym chciał sie do chorwacji wybrać ale jak już pojade tylko autem :decayed:

bylem polecam :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...