Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wczasy 2013 Chorwacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W październiku byłem z dziewczyną + dwójka znajomych na Gran Canarii, krótki wypad - 7 pełnych dni na miejscu. Cała impreza za 2os. wyszła 4 tys zł razem z wynajętym autem na tydzień. Warto przemyśleć jako alternatywe dla Chorwacji, która fakt, jest piękna ale nie w sierpniu...

Podaj namiary na firmę, interesująca propozycja

Opublikowano
verus my byliśmy od 16 października w tym hotelu i płaciłem za dwie osoby ze śniadaniem i obiado-kolacją(w formie bufetu - było wszystko) za 6 nocy coś koło 3tyś zł, a warunki naprawdę super. W cenie oczywiście pełny room serwis (codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników itp.), net w pokoju i inne cuda na kiju (nie korzystaliśmy tylko z napojów w lodówce bo były drogie :) ), baseny (kryty i otwarty) przy hotelu oraz sauna też w cenie pokoju. Aha i na ceny na ich stronie oraz na stojaku przy recepcji nie patrz bo przyprawiają o ból głowy - o konkrety pytaj na recepcji (gadają po angielsku, rosyjsku i niemiecku) sądzę, że przez telefon bądź e-mail też się jakoś z cenami dogadasz.

Szczerze mówiąc jak podjechaliśmy pod hotel to też bałem się wysiąść, ale moje lepsza połowa nalegała i jakoś udało się dogadać - zwłaszcza, że była to podróż poślubna, więc raz na całe życie.

Widzisz, co człowiek to inne upodobania. Byłem w Chorwacji 7 razy i zjeździłem ten kraj dokładnie włącznie z wyspami. Zwykle poza sezonem. Apartament z bardzo dobrym standardem kosztował mnie zawsze około 12 euro za os/noc. Jakiś większy lokal 100m2 + taras, z bezpośrednim zejściem do morza max 15 euro.

W październiku byłem z dziewczyną + dwójka znajomych na Gran Canarii, krótki wypad - 7 pełnych dni na miejscu. Cała impreza za 2os. wyszła 4 tys zł razem z wynajętym autem na tydzień. Warto przemyśleć jako alternatywe dla Chorwacji, która fakt, jest piękna ale nie w sierpniu...

Podaj namiary na firmę, interesująca propozycja

Jaką firmę ? Bilety kupiłem u Ryanaira.

Nocleg tutaj : Bungalows Los Porches- Playa del Ingles - Gran Canaria - Grupo Gran Classic

Auto wynajęte na lotnisku - jest tam z 5 biur w jednym miejscu.

Opublikowano

Dzięki za namiary ;)

Opublikowano

Holiday village sagita z tui dojazd własny. 750 za osobę dojazd własny zsjebisty hotel miejsce i cena. Ja byłem na początku sezonu początek czerwca. Szczerze polecam. I taniocha jak nigdzie.

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Oczywiście clusiv żeby nie było

Opublikowano

Chorwacja nie BULGARIA co prawda jest tansza ale szalu nie ma a chorwacja i te widoki to jest to.

Opublikowano
  • Autor

Marcin607 pytałem w TUI i ten sam hotel w którym byłeś kosztuje 1776 zł os All inclusive na 7 dni w okresie 17.08-24.08, ładnie zdzierają w sezonie. A już tydzień później 1250 zł. No, ale cóż jak się jedzie w sezonie to tak jest..

Opublikowano

Na początku sierpnia tego roku z żonką i małym synkiem wybraliśmy się samochodem do Chorwacji, okolice Splitu. Jak dla mnie rewelacja. Mogę polecić Chorwację. Piękne widoki i niedrogo. Naprawdę polecam:thumbup1:

Opublikowano
Marcin607 pytałem w TUI i ten sam hotel w którym byłeś kosztuje 1776 zł os All inclusive na 7 dni w okresie 17.08-24.08, ładnie zdzierają w sezonie. A już tydzień później 1250 zł. No, ale cóż jak się jedzie w sezonie to tak jest..

Dlatego ja zawsze na poczatku albo na koncu jade. Mniej ludzi obsluga jest jeszcze usmiechnieta i taniej duzo taniej. Jeszcze mozna na lesta poczekac.

Opublikowano
Kolega byl sam z dziewczyna autem swoim na 10 dni i wszystko go wynioslo 5000 , drugi byl z zona i dzieckiem, tez autem , na 10 czy tam 11 i wynioslo go to 4500 zl

Inny zas kolega znalazl jakies biuro podrozy gdzie niby 15 dni ( 12 pobytu) wychodzi na glowe 1600 zl ale szczegolow nie znam. A z opowiadan ich wynika, ze to najlepsze wakacje w zyciu wlasnie dziek itemu ze sami autem byli i sami te piekne trasy pokonywali :)

Takze rozwaz te opcje :)

znajomi też byli i właśnie to samo mówili, ja tez bym chciał sie do chorwacji wybrać ale jak już pojade tylko autem :decayed:

bylem polecam :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.