Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Wjazd na teren ośrodka zaczyna się jakoś od godziny 10:00 w piątek. Znów ja miałem okazje poznać osobiście jednego z organizatorów Vagnysa który dał mi wolną rękę na wjazd w piątek od godziny 8:00 rano. Więc chcę to wykorzystać i jechać jak najwcześniej. Bo później zawsze są jakieś jaja z miejscami :facepalm:

Marcin chętnie bym wam otaśmował miejsca ale ktoś musi tam cały dzień stać i pilnować. Bo ludzie tam raczej nie znają kultury i wpychają się gdzie popadnie. Rok temu moje miasto miało otaśmowane przez chłopaka który przyjechał rano. O godzinie 20 przyjechali golfiarze, poprzecinali taśmy i wjechali na nasze miejsce. Dlatego musi ktoś z was lecieć rano, aby ogarnąć miejsca dla innych. W inny przypadku każdy będzie stał osobno :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było chyba 1700-1800 to auto na aucie stało. Sardynka party :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było chyba 1700-1800 to auto na aucie stało. Sardynka party :facepalm:

no ciasnawo było, ale fajny teren jest, dużo ciekawych miejscówek na terenie zlotu :decayed:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zeszlym roku byla masakra. Skoro sa jakies zgloszenia to chyba powinna byc wyznaczona ilosc i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak jedziecie już w piątek to ogarnijcie jakąś miejscówkę dla nas wszystkich... myślę, że jak dobrze pokombinujecie to coś uda się otaśmować :wink: ja np i inni też nie mam możliwości przykulać się w piątek a dopiero w sobotę z rańca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisać kto może jechać w piątek z rana, sam nie będę nawet w stanie wydzielić miejsca na tyle aut co z klubu jedzie. Chyba, że komuś odpowiada szukanie się po całym ośrodku i miejscówka koło gulfa 3 na 15" z tubą na cały bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie beda do kupienia jakies gażdżety klubowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawdopodobnie będę w piątek od rana 8 - 10 z jaworem, ktoś jeszcze dotrze, żeby móżna było pomóc zamataczyć miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na sobotę tylko. Dzisiaj może albo w weekend podskoczę tam zobaczyć czy już ładnie trawka wykoszona itp hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie w więcej osób z rana stanąć bo jedna osoba nie zatrzyma fali golfiarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak jedziecie już w piątek to ogarnijcie jakąś miejscówkę dla nas wszystkich... myślę, że jak dobrze pokombinujecie to coś uda się otaśmować :wink: ja np i inni też nie mam możliwości przykulać się w piątek a dopiero w sobotę z rańca..

:hi:W zeszłym roku stało nas parę aut razem z audi śląsk wzdłuż alejki przy domkach na lewo od wjazdu , fajna miejscówka nie ma tyle kurzu :wink: ,tak na wypadek jak będzie sucho:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj obczaić teren. Trawa już w części wykoszona, parę namiotów stało i 2 kampingi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak jedziecie już w piątek to ogarnijcie jakąś miejscówkę dla nas wszystkich... myślę, że jak dobrze pokombinujecie to coś uda się otaśmować :wink: ja np i inni też nie mam możliwości przykulać się w piątek a dopiero w sobotę z rańca..

:hi:W zeszłym roku stało nas parę aut razem z audi śląsk wzdłuż alejki przy domkach na lewo od wjazdu , fajna miejscówka nie ma tyle kurzu :wink: ,tak na wypadek jak będzie sucho:decayed:

Orzeszek jedziesz w piątek z rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...