Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie silnik benzynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie bardzo często smierdziało w kabinie benzyną podczas postoju. Od kiedy zacząłem tankować etylinę 98 juz nie smierdzi a silnik trochę silniejszy i wcale sie nie przegrzewa. Mieszkam w Norwegii no i oczywiscie tankuję norweskie paliwo.

Opublikowano
  • Autor
U mnie bardzo często smierdziało w kabinie benzyną podczas postoju. Od kiedy zacząłem tankować etylinę 98 juz nie smierdzi a silnik trochę silniejszy i wcale sie nie przegrzewa. Mieszkam w Norwegii no i oczywiscie tankuję norweskie paliwo.

u mnie jeszcze nie śmiardziało w kabinie paliwem :)

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Nie ma gorszego i lepszego paliwa, tylko odpowiednie do danego silnika.

http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

przeczytałem dosyć ciekawy artykuł :)

Opublikowano
  • Autor
[/color]
Nie ma gorszego i lepszego paliwa, tylko odpowiednie do danego silnika.

http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

przeczytałem dosyć ciekawy artykuł :)

ale sprawdzali tylko na jednym aucie, no i do tego Cinqecento :(

mogli na maluchu :grin:

Opublikowano
Skąd takie wiadomości, usłyszałeś gdzieś? wyczytałeś? Czy tak sobie piszesz z nudów?

Koledze i innym niedowiarkom :

Polecam VAG i hamownię :decayed:

zamiast obiegowej opinii, że czym więcej oktanów to więcej mocy (chociaż nie samą moc tutaj chodzi ):hi:

Opublikowano
Skąd takie wiadomości, usłyszałeś gdzieś? wyczytałeś? Czy tak sobie piszesz z nudów?

Koledze i innym niedowiarkom :

Polecam VAG i hamownię :decayed:

zamiast obiegowej opinii, że czym więcej oktanów to więcej mocy (chociaż nie samą moc tutaj chodzi ):hi:

kolego ale tu nikomu nie chodzi o to zeby podniesc sobie moc poprzez paliwa premium (no moze i są tacy apacze co tak myslą)

skad masz takie informacje ze przy takich paliwach jak to mowisz "glupieje ECU" czy tez silnik sie przegrzewa?

Opublikowano
  • Autor
Skąd takie wiadomości, usłyszałeś gdzieś? wyczytałeś? Czy tak sobie piszesz z nudów?

Koledze i innym niedowiarkom :

Polecam VAG i hamownię :decayed:

zamiast obiegowej opinii, że czym więcej oktanów to więcej mocy (chociaż nie samą moc tutaj chodzi ):hi:

kolego ale tu nikomu nie chodzi o to zeby podniesc sobie moc poprzez paliwa premium (no moze i są tacy apacze co tak myslą)

skad masz takie informacje ze przy takich paliwach jak to mowisz "glupieje ECU" czy tez silnik sie przegrzewa?

Ja nie zauważyłem np że głupieje samochod:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.