Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coś z maglownica???


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem,że jak jade po jakiś małych nierownosciah to samochod strasznie mi pływa.Odczuwam wrazenie jak bym miał koła odkrecone. Tak samo robi jak skrece koła na maxa i jade pomalutku to odczuwam jak by było koło odkrecone. Powiedziano mi że to pewnie wahacz ktorys... Wymieniłem wahacze i dalej to samo... Podniosłem samochod na podnosnikach żeby koła były w powietrzu i skreciłem w lewo na maxa i zaczalem ruszac kołem i wyczułem luz gdzies w okolicy maglownicy.Dodam że luz ten jest przy skrecie koł .Mozliwe jest to że nie miałem wymienanego płynu od wspomagania od nowosci czyli 96 roku i to jest przyczyna? Czy poprostu maglownica mi wysiada juz??;/ pomozcie mi koledzy bo tym samochodem nie da sie jezdzic tak mi pływa po drodze;/ Nigdzie mi nie cieknie płyn ani nie ubywa.W okolicy magla jest suchutko;/ co o tym sadzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, byłem u kilku mechaników i magiel zaczyna mieć małe luzy, albo regeneracja albo wymiana na używkę w dobrym stanie. Ja się przymierzam na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zaimerzam podjechac do mechanika co zajmuje sie naprawa ukladu kierowniczego i niech ogladnie co jest przyczyna;/ bo zaczyna mnie to wkurzac juz;/ nie pojedzie szybciej jak 100 bo samochod buja na kazda strone;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można podkręcić magiel.. nasadka 18 i podkręcamy- jak przesadzimy kierownica nie będzie odbijała przy prostowaniu kół... na krótką metę może pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy byłem jeszcze u mechanika i sprawdził mi na trzepakach oraz podwadzał czym wahacz ten dolny banan i powiedział że luz mam duży na tulei humowej co jest przykrecona do nadwozia samochodu;/ na sforzniu nie ma luzow ale tam jak podwadzał to wahacz w wszytskie strony chodził... może to byc przyczyna pływania samochodu? Ta guma ma byc sztywna czy ma troche chodzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...