Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa tylne światło przeciwmgielne


kamiluban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio pod czas kontroli okazało się że nie działa mi tylne światło przeciwmgielne. Po przyjeździe do domu już bez dowodu postanowiłem usunąć banalną usterkę. Mimo że żarówka wyglądała na dobrą to i tak ją wymieniłem, lecz nadal nie świeciło. Następnie myślałem, że to przekaźnik. Na forum wyczytałem że jest jeden odpowiadający za tylne i przednie światła przeciwmgielne, więc wydaje mi się że jest dobry bo przednie światłą działają bez zarzutu. Sprawdziłem również włącznik, okazał się dobry. Nawet zamiast włącznika łączyłem przewody, a światło nadal nie świeciło.

Pomierzyłem i wyszło, że napięcie dochodzi do włącznika, a skoro jest dobry to napięcie idzie dalej, niestety do lamp już nie dochodzi, jak i do gniazda przyczepki.

Teraz chcę się dowiedzieć co się znajduje pomiędzy włącznikiem a tylną lampą, gdzie jest przeprowadzona wiązka ?

Dodam że mam przedlifta 95r AFN pełny fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci to pomoże ale tylne światło przeciwmgielne (przynajmniej u mnie) świeci tylko wtedy gdy są włączone światła mijania. Inaczej się nie oświeci. Włącz światła mijania i wtedy sprawdź czy świeci tył przeciwmgielny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...