Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzwięk o nie zapięciu pasów


Duch^

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , co wy chcecie osiągnąć ? Jara was ten pokręcony dźwiek niezapiętych pasów ? Ja się zastanawiam w mojej B7 jak to wyłączyć , a tu ktoś chce to mieć u siebie.... Chyba za dużo michy na święta było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a po cholerę wam forum ? Wyjdzie i nie pomagajcie :) Tak jara nas te dźwięk bo niektórzy np. nie żałują pedału gazu i maja ostatnie 2 pkt i pasażerowie nie zapinają pasów a my za nich płacimy kilkoma kategoriami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z września 2004. Po zamontowaniu foteli z B7 mających czujnik zapięcia pasa kierowcy, podciągnięciu brakujących kabelków i zmianie kodowania licznika mam kontrolkę zapięcia pasa, mam gong sygnalizujący jego niezapięcie.

Jeśli nie masz czujnika zapięcia pasa w jego zamku to zmiana kodowania jest. Hmmm? Bezcelowa?

W tym poście wszystko jest na temat.

A to że ktoś chce czy nie to inna sprawa. Mam fotele od B7 to chyba łatwo by dało radę to zrobić. Ale raczej nie potrzebuje.

W sumie jakby gong był mniej uciążliwy to tak... :D

W a3 z 2004r. to miałem tylko że bez gonga. Sama kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fotele od B7 to chyba łatwo by dało radę to zrobić. Ale raczej nie potrzebuje.

W sumie jakby gong był mniej uciążliwy to tak... :D

Łatwo. Dwa kable (w tym masa) od licznika do zamka pasa. Zmiana kodowania licznika. Wszystko. I wkurbiający gong działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samochód z 04.2004 i nie działa sygnalizacja nie zapiętych pasów mimo, że podczas testu zegarów ona się podświetla. U kolegi w A3 z 2008r wyłączałem vagiem tę opcję zmieniając przedostatnią cyfrę w software coding z 1 na 0:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnalizacja niezapiętych pasów w B6 dziala tylko jesli mamy zamek pasów z czujką (czarna kostka w listwie wtyczek fotela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...