Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich miłosników :)

Na imie mi Przemysław

Mieszkanko w łodzi :)

Coś o sobie ? Hymmm uwielbiam kazdy sport a najbardzije Tenis stołowy który uprawiam " zawodowo" ale znajdzie się też troche czasu na komputer

Temat jakby nie było najwazniejszy - Motoryzacja

Wiele dni spędziłem z Ojcem na poszukiwaniu odpowiedniego auta , pierwsza mysl - Audi 80 , nastepne to rozne nissany hondy VW itp

Lecz wreszcie zapadla decyzja, tak to wlasnie bedzie Audi A4 .

Dlaczego zawitałem na tym forum ?

Zawsze najlepiej dowiedziec sie czegoś od kogos kto cos na ten temat z praktycznego puunktu widzenia wie.

Planuje zakupic autko zaraz po nowym roku , wiec bedą przydante informacje " na co uważać" gdzie kupowac , od kogo , z kim .

jak narazie wszytko więcej w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam na imię Marek...a przywiódł mnie tutaj problem z moim A4 (1,9TDI 97r) mianowicie przestała działać zmiana świateł na długie. Dokładniej z krókich na długie mogę zmienić na stałe ale mruganie nie działa. To jedno a drugie nie działa spryskiwanie reflektorów. Spryskiwanie szyb jest oki,..a jak przytrzymam dzwigienkę dłużej kiedy ma zadziałać spryskiwacz reflektorów to kicha. Wyglada mi to na nadpalone styki w przełączniku pod kierownicą, ale nie mam pewności.

Może ma ktoś jakiś pomysł? najlepiej z instrukcją jak się tego problemu tanio pozbyć :wink4: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...