Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zona nie zając :kox: Witaj na forum :a4fan:

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.

TYDZIEN TEMU ZAKUPILEM AUTKO AUDI A4 (B5) 1997 ROCZNIK 1.9 TDI 110,W SUMIE NIE ZAPLACILEM ZA NIE DUZEJ KWOTY PIENIEDZY WIEC LICZYLEM SIE Z TYM ZE BEDE MUSIAL KILKA CZESCI WYMIENIC.MIANOWICIE NIE DZIALAL MI ZAMEK CENTRALNY,ORAZ DOSC GLOSNO CHODZIL SILNIK CZEGO PRZYCZYNA BYLO (Z TEGO CO MI POWIEDZIAL MECHANIK-ZNAJOMY) ROLKA OD ALTERNATORA A DOKLADNIEJ JAKIES LOZYSKO CZY LAPKA,WIEC PODJALEM DECYZJE O PRZYJECHANIU DO POLSKI W CELU CALKOWITEGO PRZEGLADU I NAPRAWY.WCZORAJ WIECZORKIEM ODKRYLEM ROWNIEZ ZE WINA NIEDZIALAJACEGO CENTRALNEGO ZAMKA JEST POMPKA KTORA SIE MIESCI W BAGAZNIKU.WYAJLEM JA I ODPIALAEM PONIEWAZ CHCIALEM JECHAC DOKUPIC NA SZROT UZYWANA.JAK JA PODLACZYLEM SPOWROTEM TO OKAZALO SIE ZE NIE DZIALAJA MI SZYBY(NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEZPIENIKI).NIETETY PRZY ZAKUPIE AUTA NIE DOSTALEM OPISU BEZPIECZNIKOW I JAK GLUPIEC ZACZALEM SPRAWDZAC PO KOLEI WSZYSKIE,CO GORSZA MOJ KOLEGA PODSUNAL MI POMYSL ZEBY SPRADZAC DO NA PRZEKRECONEJ STACYJCE TO KOMPUTER POKARZE BLAD....NO I TAK PO WYJECIU WSZYSTKICH BEZPIECZNIKOW NIE DOTARLEM DO TEGO KTORY JEST OD SZYB,ALE STALA SIE GORSZA TRAGEDIA PO PRZEJECHANIU 1KM SAMOCHOD ZGASL PODCZAS JAZDY(WYGLADALO TO JAKBY ZOTALO COS ODCIETE-NAPEWNO NIE BRAK PALIWA W ZBIORNIKU).ZADZWONILEM PO POMOC DROGOWA,KTORA ZE SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI DALA RADE MNIE TYLKO SCHOLOWAC!!!!DZIS PROBUJE ODPALIC SAMOCHOD I NIE DA RADY,SILNIK ZAKRECA NA ROZRUSZNIKU ALE NIE ZAKAKUJE DALEJ,TEN WCZORAJSZY "MECHANIK" Z POMOCY DROGOWEJ STWIERDZIL ZE POMPA PALIWA,SWIECE I IMMOBILISER SA OK!!!CO TO MOZE BYC??KOLEDZY POMOZCIE ZA DWA DNI MAM JECHAC DO POLSKI A ZA NIC W SWIECIE NIE CHCE DAC DO NAPRAWY MOJEGO SAMOCHODU ANGIELSKIM KSIAZKOWYM "MECHANIKOM".

Opublikowano

Siemanko , na początek opcja szukaj i znajdziesz wiele odpowiedzi :hi:

Opublikowano

Jestem Mirek i witam wszystkich.

Od sierpnia tego roku jezdze Audi Avant 1,9 Tdi 1998 r., silnik AFN 110 KM.

Przez pierwsze 2 tygodnie doprowadzalem autko do porzadku a teraz juz sie nim ciesze.

Wymienilem paski, olej, filtry, koncowke drazka, 2 wezyki przy turbince, pare plasticzkow, uskutecznilem oswietlenie, hamulce przednie.

Najbardziej zdziwily mnie popekane przewody hamulcowe przy przednich kolach.

Oczywiscie zaliczylem juz problem Chorusa i na razie doraznie zastosowalem zapalniczke

ale mysle o wymianie procka.

Pozdrowienia dla wszystkich

Mirek

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

:)mozna sie dowiedziec wszystkiego o audi a4

Opublikowano

Witam :hi: pewnie można ale mógłbyś coś o sobie napisać :mysli:

Opublikowano
:hi: a co mozna dowiedziec si€ o Tobie ???
Opublikowano

Siemanko :)

Opublikowano

Czesc :a4fan:

Opublikowano

witam jestem wszystkich jestem nowy na tym portalu.posiadam a4 1.6 96r

pozdrawiam Krzysiek

Opublikowano

Hej :a4fan:

Opublikowano

Czesc mowia tak ''szukajcie a znajdziecie''

Opublikowano

Cześć. Załóż temat w dziale Silniki Benzynowe,bo tutaj tylko się witamy i nikt na Twoje pytanie nie odpowie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.