Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE.

TYDZIEN TEMU ZAKUPILEM AUTKO AUDI A4 (B5) 1997 ROCZNIK 1.9 TDI 110,W SUMIE NIE ZAPLACILEM ZA NIE DUZEJ KWOTY PIENIEDZY WIEC LICZYLEM SIE Z TYM ZE BEDE MUSIAL KILKA CZESCI WYMIENIC.MIANOWICIE NIE DZIALAL MI ZAMEK CENTRALNY,ORAZ DOSC GLOSNO CHODZIL SILNIK CZEGO PRZYCZYNA BYLO (Z TEGO CO MI POWIEDZIAL MECHANIK-ZNAJOMY) ROLKA OD ALTERNATORA A DOKLADNIEJ JAKIES LOZYSKO CZY LAPKA,WIEC PODJALEM DECYZJE O PRZYJECHANIU DO POLSKI W CELU CALKOWITEGO PRZEGLADU I NAPRAWY.WCZORAJ WIECZORKIEM ODKRYLEM ROWNIEZ ZE WINA NIEDZIALAJACEGO CENTRALNEGO ZAMKA JEST POMPKA KTORA SIE MIESCI W BAGAZNIKU.WYAJLEM JA I ODPIALAEM PONIEWAZ CHCIALEM JECHAC DOKUPIC NA SZROT UZYWANA.JAK JA PODLACZYLEM SPOWROTEM TO OKAZALO SIE ZE NIE DZIALAJA MI SZYBY(NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEZPIENIKI).NIETETY PRZY ZAKUPIE AUTA NIE DOSTALEM OPISU BEZPIECZNIKOW I JAK GLUPIEC ZACZALEM SPRAWDZAC PO KOLEI WSZYSKIE,CO GORSZA MOJ KOLEGA PODSUNAL MI POMYSL ZEBY SPRADZAC DO NA PRZEKRECONEJ STACYJCE TO KOMPUTER POKARZE BLAD....NO I TAK PO WYJECIU WSZYSTKICH BEZPIECZNIKOW NIE DOTARLEM DO TEGO KTORY JEST OD SZYB,ALE STALA SIE GORSZA TRAGEDIA PO PRZEJECHANIU 1KM SAMOCHOD ZGASL PODCZAS JAZDY(WYGLADALO TO JAKBY ZOTALO COS ODCIETE-NAPEWNO NIE BRAK PALIWA W ZBIORNIKU).ZADZWONILEM PO POMOC DROGOWA,KTORA ZE SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI DALA RADE MNIE TYLKO SCHOLOWAC!!!!DZIS PROBUJE ODPALIC SAMOCHOD I NIE DA RADY,SILNIK ZAKRECA NA ROZRUSZNIKU ALE NIE ZAKAKUJE DALEJ,TEN WCZORAJSZY "MECHANIK" Z POMOCY DROGOWEJ STWIERDZIL ZE POMPA PALIWA,SWIECE I IMMOBILISER SA OK!!!CO TO MOZE BYC??KOLEDZY POMOZCIE ZA DWA DNI MAM JECHAC DO POLSKI A ZA NIC W SWIECIE NIE CHCE DAC DO NAPRAWY MOJEGO SAMOCHODU ANGIELSKIM KSIAZKOWYM "MECHANIKOM".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Mirek i witam wszystkich.

Od sierpnia tego roku jezdze Audi Avant 1,9 Tdi 1998 r., silnik AFN 110 KM.

Przez pierwsze 2 tygodnie doprowadzalem autko do porzadku a teraz juz sie nim ciesze.

Wymienilem paski, olej, filtry, koncowke drazka, 2 wezyki przy turbince, pare plasticzkow, uskutecznilem oswietlenie, hamulce przednie.

Najbardziej zdziwily mnie popekane przewody hamulcowe przy przednich kolach.

Oczywiscie zaliczylem juz problem Chorusa i na razie doraznie zastosowalem zapalniczke

ale mysle o wymianie procka.

Pozdrowienia dla wszystkich

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...