Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc, my Ciebie też pozdrawiamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum!

osa :a4fan:

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy nowego kolegę i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum,

odwiedź też dział "zlociki i spociki" :th:

pozdrawiam serdecznie osa :a4fan:

Opublikowano

Witam wszystkich!

Jestem tu młodziutki :),ale milutki:),ogólnie pochodzę z Siedlec,ale żyje w Wawce,śmigam sobie A4 1.8T Quattro ,pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem audi a4 1.9tdi 110ps na ktory polowalem juz jakis czas.

Mam nadzieje ze znajde tutaj pomoc w roznych sprawach a i sam moze cos pomoge :)

Na forum natrafilem szukajac wlasnie opinii przed kupnem, okazalo sie bardzo pomocne.

Pozdrawiam

Tomek.

Opublikowano

Czesc

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich,

Nie jestem jeszcze właścicielem Audi, lecz za parę miesięcy, po powrocie ze statku, będę przymierzał się do kupna Audi A4 tak do 98-99 roku, chyba, że trafię na nowszy model w granicach cenowych maksymalnie 20-22 tysięcy złotych. Pytanie moje kieruję do Was w tym miejscu, z racji braku przywilejów do tworzenia tematów w innych wątkach. Z "autopsji" wiem, że jednym z lepszych silników do Audi jest 1.9 TDI (kolegi Audi B5 z '92 roku ma nastukane pół miliona kilometrów i dalej jeździ, jak i znajomi mechanicy sobie chwalą te silniki) dlatego też, za tym silnikiem bym się opowiadał, przy wybieraniu pojazdu. Pytania są w zasadzie dwa, kluczowe dla mnie przy wyborze auta:

-jakie jest 'średnie' spalanie zdrowego Audi z silnikiem TDI 1.9 litra

-jakie są opłaty OC dla tego samochodu, dla kierowcy w wieku "bez-zwyżkowym" ale także "bez-zniżkowym" (czyli normalna osoba powyżej 25 roku życia - auto chcę rejestrować na matkę, ponieważ sam należę jeszcze do progu zwyżkowego, z racji 23 lat na karku ;) ).

Będę zobowiązany za wszelkie informacje,

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witajcie.

Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 2,5 TDI V6 z 1998 roku.

Długo szukałem. Jestem zadowolony, jednak mam nadzieję, że uda się coś "poprawić" ;)

pozdrawiam Rafał.

Opublikowano

Witam

Opublikowano

Mam na imię Janusz. Jestem posiadaczem Audi A4 od 1,5 roku (1996 r. 1.6). Od pół roku pojawia się problem za problemem. Może tutaj uda mi się znaleźć pomoc?

Opublikowano

Od wczoraj jestem posiadaczem audi a4 b5 i mam nadzieje ze pomozecie w razie jakis problemow:) Pozdrawiam

Opublikowano

Czesc kolego, od tego tu jesteśmy :th:

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum oraz odwiedzenia działu "zlociki i spociki"

pozdrawiam Osa :a4fan:

Opublikowano

Witamy Cię Janusz

Na naszym forum napewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zajrzyj do działu technicznego,

zapytaj, a problemy napewno szybko się rozwiążą z naszą pomocą.

POzdrawiam

Osa :a4fan:

Opublikowano

Witamy na forum, może napiszesz nam o sobie coś więcej?

Zapraszamy Cię do aktywnego uczestnictwa na forum

pozdrawiam Osa :a4fan:

Opublikowano

Witamy Cię Rafale serdecznie!

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa na forum...

Napewno z naszą pomocą jak sam napisałeś uda Ci się coś "poprawić" w swojej A4'eczce

pozdrawiam

osa :a4fan:

Opublikowano

Cześć kolego...

Witamy Cię serdecznie na forum...

Jeśli masz jakieś pytanka, to odpowiedzi na nie możesz znaleźć na forum...

Odnośnie pierwszego, odpowiedzi poszukaj tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=21.0

Co do drugiego, może tutaj się coś znajdzie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=66.0

A jak już uda Ci się kupić A4'kę to zapraszamy do działu "zlociki i spociki"

pozdrawiam

Osa :a4fan:

Opublikowano

cześć Tomku, zapraszamy Cie do aktywnego uczestnictwa na forum....

a przy okazji do odwiedzenia spotu w Twojej okolicy...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=86.0

pozdrawiam serdecznie

osa :a4fan:

Opublikowano

Witamy nowego kolegę na forum

zapraszamy do aktywnego uczetnictwa w nim, oraz do odwiedzenia działu "zlociki i spociki"

tutaj Twoja okolica:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=84.0

pozdrawiam osa :a4fan:

Opublikowano

Witam na forum :audi:

Opublikowano

Witam

osetti :oklaski:

spalanie , zalezne od stylu srednio ok 6l 100km, podkreslam srednio

Opublikowano

Witam , zawirusuj auto , warto.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.