Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: na forum :wink4:

Kupuj bryczkę i przyjeżdżaj na spociki, :mysli: w sumie wpadnij już teraz, poogladasz nasze niunie, doradzimy itp.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj na forum :th:

Opublikowano

Witaj na forum, i pamietaj :audi: rulez :a4fan:

Opublikowano

Audik A4 rządzi!!! Pozdrawiam właścicieli najlepszych wózków w tym kraju !

Opublikowano
:hi: na forum, i jak już pisał kolega uzupełnij swój profil.
Opublikowano

jestem z okolic gliwic i niedawno zakupilem b5, 1.8t i jak narazie to mam z nim same klopoty,mam nadzieje ,ze to sie szybko skonczy.

Opublikowano

witamy na forum :hi: i równiez pozdrowionka

Opublikowano

witamy i zapraszamy do aktywnego udziału w życiu klubu :a4fan:

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz, niedawno kpiłem sobie Audi A4 silnik 1.9 TDI i jak na razie jestem z niego zadowolony.

Pracuję na Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie i w tym temacie mogę pomóc.

POZDRAWIAM WSZYSTKIH

Opublikowano

Witam a na jakiej stacji mamy rozumiec ze mozemy jechac naszymi niesprawnymi autami i cos sie wymysli :decayed: oczywiscie zartuje

Opublikowano

Witamy i zapraszamy na spoty :hi:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy na spoty :hi:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy na spoty :hi:

Opublikowano

Witam,

zapisałem się tutaj, gdyż od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1.8T z roku 1996. Przesiadłem się tymczasowo z Omegi 2.2DTI 2001r. gdyż straciłem cierpliwość do mechaników i silnika (w którego władowałem trochę więcej niż wydałem na to ładne cacko, którym teraz jeżdżę :wallbash: )

I cóż, pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, silnik ciągnie (i wskazówkę prędkościomierza, jak też wskazówkę poziomu paliwa..), zawieszenie bardzo dobre (tutaj przyznaję order Omedze, ale to inna klasa), silnik ok, wnętrze - tutaj się dłużej zatrzymam.. Stan wnętrza ciężko mi opisać, gdyż w moim z jednych poprzednich aut, Golfie IV z salonu, po trzech latach wyglądało gorzej, niż w tym po 12 latach użytkowania. Rozglądałem się trochę za Audi po komisach i widziałem auta z roczników 1998-1999 gdzie siedzenie kierowcy (zwłaszcza element oparcia na wysokości bioder) był wydarty żywcem z tapicerki. Generalnie jakby kierowcy wysiadając haczyli paskiem od spodni albo coś. W moim (1996) stan tapicerki na pierwszy rzut oka jest idealny, na drugi też. Do 2007 jeździła nim kobieta (nie nosiła pasków ze sprzączkami ani innych cekinów?), potem młody chłopak, który w rok zrobił raptem 9k kilometrów..

Teraz auto ma 185k kilometrów i każdy kto widzi auto, nie może wyjść z podziwu.. :cool:

I oby jeździło jak najdłużej, choć planuję w niedługim czasie (rok-dwa) zmianę na A6 - rodzina mi się jakiś czas temu drastycznie powiększyła i wyznacznik przydatności auta dla mnie, to szerokość tylnej kanapy pomiędzy klamkami (trzy foteliki muszę zmieścić.. :blink: )

Tak czy inaczej - witam i pozdrawiam.. :wink4:

Rafał

A4 Avant 1.8T '96

Opublikowano

Witam jestem nowym posiadaczem A4 1,9TDI 98 śmigam tym cackiem po Skawinie

Opublikowano

Witamy Małopolanina :th: ( jesli to ta Skawian )

zapraszamy na spociki co Niedziele w Galerii Kazimierz o godzinie 17stej :th:

Opublikowano
:hi: na forum, zapraszamy na spociki Krakowskie :a4fan:
Opublikowano
:hi: na forum, pogratulować zakupu jedynej właściwej marki :naughty:
Opublikowano

siema :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.