Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witamy na forum :hi: i równiez pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz, niedawno kpiłem sobie Audi A4 silnik 1.9 TDI i jak na razie jestem z niego zadowolony.

Pracuję na Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie i w tym temacie mogę pomóc.

POZDRAWIAM WSZYSTKIH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a na jakiej stacji mamy rozumiec ze mozemy jechac naszymi niesprawnymi autami i cos sie wymysli :decayed: oczywiscie zartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapisałem się tutaj, gdyż od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1.8T z roku 1996. Przesiadłem się tymczasowo z Omegi 2.2DTI 2001r. gdyż straciłem cierpliwość do mechaników i silnika (w którego władowałem trochę więcej niż wydałem na to ładne cacko, którym teraz jeżdżę :wallbash: )

I cóż, pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, silnik ciągnie (i wskazówkę prędkościomierza, jak też wskazówkę poziomu paliwa..), zawieszenie bardzo dobre (tutaj przyznaję order Omedze, ale to inna klasa), silnik ok, wnętrze - tutaj się dłużej zatrzymam.. Stan wnętrza ciężko mi opisać, gdyż w moim z jednych poprzednich aut, Golfie IV z salonu, po trzech latach wyglądało gorzej, niż w tym po 12 latach użytkowania. Rozglądałem się trochę za Audi po komisach i widziałem auta z roczników 1998-1999 gdzie siedzenie kierowcy (zwłaszcza element oparcia na wysokości bioder) był wydarty żywcem z tapicerki. Generalnie jakby kierowcy wysiadając haczyli paskiem od spodni albo coś. W moim (1996) stan tapicerki na pierwszy rzut oka jest idealny, na drugi też. Do 2007 jeździła nim kobieta (nie nosiła pasków ze sprzączkami ani innych cekinów?), potem młody chłopak, który w rok zrobił raptem 9k kilometrów..

Teraz auto ma 185k kilometrów i każdy kto widzi auto, nie może wyjść z podziwu.. :cool:

I oby jeździło jak najdłużej, choć planuję w niedługim czasie (rok-dwa) zmianę na A6 - rodzina mi się jakiś czas temu drastycznie powiększyła i wyznacznik przydatności auta dla mnie, to szerokość tylnej kanapy pomiędzy klamkami (trzy foteliki muszę zmieścić.. :blink: )

Tak czy inaczej - witam i pozdrawiam.. :wink4:

Rafał

A4 Avant 1.8T '96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Małopolanina :th: ( jesli to ta Skawian )

zapraszamy na spociki co Niedziele w Galerii Kazimierz o godzinie 17stej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...