Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :)

Mam strasznie zaniedbaną czwóreczkę z którą spędziłem 12 lat i myślałem żeby się jej pozbyć za jakieś śmieszne pieniądze (nie chciałem się pakować w koszty). Po długich przemyśleniach zdecydowałem się jednak doprowadzić autko do dobrego stanu - tyle razem wspólnie przeszliśmy (dopadła mnie nostalgia) i zawsze mogłem na niej polegać że aż mi się przykro zrobiło że chcę ją tak po prostu porzucić.

Myślę, że sukcesywnie uda mi się ją doprowadzić do świetnego stanu :)

Witam wszystkich !

Właśnie kupiłem audi a4 b5 1997r. 1.9 TDI 110KM z dość bogatym wyposażeniem: klimatronic, tempomat, czujniki parkowania, el. szyberdach, el. lusterka, 2x el. szyby, alufelgi.

Mam nadzieję, że znajdę na forum wiele ciekawych informacji i że będę mógł się z wami podzielić swoimi uwagami na różne tematy.

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów jak i klubowiczów oraz wszystkich miłośników samochodów marki Audi. Niedawno kupiłem Audi A4 B6 1.9 tdi koloru granatowego. Odrazu pomyślałem, aby dołączyć do klubu Audi A4, ale niestety narazie musze zadowolić się z forum xD. Na status klubowicza musze poczekać te 6 miesięcy.

Jeszcze raz witam.

Witam wszystkich użytkowników forum A4 klubu, zarejestrowałem się, bo myślę o przesiadce na A4 i jako członek innego klubu motoryzacyjnego, wiem, że takie forum to najlepsze miejsce na zdobycie wiedzy i informacji o danej marce/modelu. Pozdrawiam właścicieli Audi :)