Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, dość późno się zainteresowałem tym forum i nawet nie wiem czy będzie mi kiedykolwiek jeszcze potrzebne, ale założyłem konto właściwie po to, by napisać temat o kradzieży Audi A4 B7 i jeżeli jest jakaś możliwość w rozpowszechnieniu tej sprawy to bym był wdzięczny. Oczywiście napisałbym wtedy osobny temat, dodał informację o aucie i zdjęcia lecz zależy mi na czasie i chciałbym się dowiedzieć, czy opłaca się "startować". Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów chcę stać się szczęśliwym posiadaczem A4b6 najlepiej w 1.8t myślę że pomożecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Tomek i stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.8 w sedanie ;) Zawsze chciałem mieć 4 kółeczka na masce i się udało :) Mam klika pytań co do autka dlatego zawitałem na forum, trzeba się trochę doszkolić w temacie Audi, choć można powiedzieć że jestem zwolennikiem Niemieckich furmanek. Mam nadzieje że nie namieszam Wam za dużo i będziemy miło kontemplować rzeczywistość ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak i nick przedstawia, to moje pierwsze Audi:) lecz nie jest to pierwsze niemieckie auto:).

Poprzednim autem była Vectra B FL 2000r. :) w sumie to dwie:). Jedna sprzedana a jedna jeszcze parkuje w moim garażu:)

Ale wrzucę coś o moim Audi:)

Audi A4 B6

Sedan.

1.9 TDI - wymarzone 131 mocnych koni.

Skrzynia manualna, 6 biegów.

Kolor: Grafitowy metalik.

Środek w kolorze jasnym z drewnianymi wstawkami.

Felga stalowa 15'stka z oryginalnymi kołpakami ;) (planuję zostawić na zimę).

Opony zimowe już zamówione - 195/65/15 Dębica Frigo 2, 4 sztuki.

Jak na razie tyle;)

Teraz wady te które chcę poprawić - i z góry proszę o linki które nakierują mnie na rozwiązanie tych problemów.:)

1. Moja A4'rka nie ma pełnego FIS'a ;-/, mam ten podstawowy, czyli TEMP, INFO O DRZWIACH, INFO O ILOŚĆ KM MOŻLIWYCH DO POKONANIA - to chciałbym zmienić, czytałem trochę o tym. Ale sam nie mam zamiaru się w to pchać, i chciałbym prosić o jakieś info na temat kogoś kto za opłatą zrobi mi to w przeciągu jednego dnia - kogoś kto już to robił i nie ma z tym problemu - dodam też że auto posiada TEMPOMAT.

2.Drewniane wstawki chciałbym usunąć tj. chciałbym je okleić lub również zlecić to komuś za opłatą.

3.Audi na kołpakach?. :) mhmmm :) Przy kupnie liczyłem się z tym że w felgi aluminiowe muszę zainwestować. Z racji takiej że A4'rka ma bardzo duże nadkole myślę o rozmiarze 17' - zależy mi żeby to były felgi o prostym wzorze i kolorze, myślę tutaj tylko o oryginalnych felgach AUDI, najbardziej zależałoby mi na 5 ramiennych felgach od B6 lub 5 ramiennych od B7. Lecz kwota do przeznaczenia też nie jest jakaś wielka, także będę czekał na okazję. Do tego zastanawiam się jakie opony by były najlepsze. Kolega który ma BMW na 17', doradził mi że najlepszym wyborem, będą 215/45/17.

WIEM WIEM że te 3 punkty to na oddzielne posty i inne działy, no ale może ktoś akurat kto będzie czytał będzie miał jakieś dobre informacje na te tematy:)

Witam i Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...